12/29/21            
             
Sort by: Last Name       Sort by: Year    
             
LAST NAME FIRST NAME YEAR   LAST NAME FIRST NAME YEAR
             
ABBEY H. LAWRENCE  1969   MIDDAGH* EDWIN H. 1929
ABBOTT DON  2008   HOLMAN* CHARLES W. (SPEED) 1931
ADAMEK JR. EDWARD R. (ED) 2014   SMITH* CHADWICK B.  1931
ADAMS EARL  2004   ROUSCH* CHARLES W.  1932
ADAMS RANDALL W. 2018   HOHAG ROBERT  1935
ADAMS, JR. THOMAS H. (TOMMY) 2020   HAID* ART A. (BUD)  1936
ADAMSON DONALD D.  1972   LIVERMORE* JOE P.  1936
AGENBROAD SCOTT L. 2018   MAMER* NICK B. 1938
AHLGREN DAVID  2007   SALISBURY* HENRY W.  1938
ALBERG CLARENCE R.  2013   WEST JR* FREDERICK W.  1938
ALBERTSON ROGER D.  2020   WHITTEMORE* FREDERICK W.  1938
ALDENONSGARD* BALDWIN  1941   CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939
ALEXANDER ROBERT K. 2015   NORBY* RAYMOND B.  1939
ALLDREDGE* EZRA W.  1957   ALDENONSGARD* BALDWIN  1941
ALLEN CHARLES R.  2002   BATES* CLARENCE F.  1942
ALLEN DONALD L. 2003   FISHER* JOHN F.  1942
ALLEN JOHN J. (JACK) 2016   MARTIN* KARL R.  1942
ALLEN KENNETH R. 2017   NYGREN* DONALD H.  1942
ALLEN ROBERT H.  2000   OLSON* KENNETH S.  1942
ALLEN STEVEN M. 2016   RALEY* ROBERT J. 1942
ALLENDER JR. DAVID G.  2001   SHANK* EUGENE S. 1942
ALLISON STEVEN J.  2000   SPARBOE JERRY H.  1942
ALMQUIST* ROY W.  1963   ENGER* GILBERT E. 1943
ALLRED MORRIS O. (MOOSE) 2016   HART* JOHN F.  1943
ALWORTH MARSHAL HENRY  1953   JONES* KENNETH  W.  1943
AMELSE LAWRENCE T. (LARRY) 2021   MENSING A. ROBERT  1943
AMEND ROBERT J. 2017   POTTER HAROLD B.  1943
ANDERSON BERTON L. 2019   SCHIELDS JOHN E.  1943
ANDERSON DIXON JOHN 2017   TAYLOR VICTOR W.  1943
ANDERSON DONALD J.  2000   VANDERBUSH* RAYMOND E.  1943
ANDERSON HAROLD H.  1972   BLIVEN* LANCIL H.  1944
ANDERSON OLOF A.  1996   CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944
ANDERSON* RICHARD L.  1961   DYJAK* RAYMOND J.  1944
ANDERSON WAYNE J. 2021   PROEBSTLE* ROY  1944
ANDREWS JOHN D. 2015   MILLER* GEORGE D.  1945
ANDREWS ROBERT J. 2018   PETERSON JACK  1945
ANTILLA ARTHUR F.  2009   PFANNKUCH* VERNON W.  1945
APPEL WILLIAM  1991   HUBBARD DONALD L.  1946
ARDOYNO JOHN W. 2013   WITT PORTER M.  1946
ARMSTRONG TIMOTHY C.  2000   STRAITH WILLIAM  1947
ARNOLD JOHN R.  2005   BRENNER* DAVID F.  1948
ARNOLD WILLIAM H.  2008   CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948
ARNOLD WILLIAM H. (BILL) 2017   DUNN GRANT  1948
ARTHURS MICHAEL R. 2013   JOHNSON* ROBERT L.  1948
ASHMAN ROBERT G. 1984   PETRY* ROBERT G.  1948
ASKELAND ROBERT C.  2005   STICKEL* JEHU J.  1948
ASPEN BENJAMIN K. 2019   VAN CLEEF* JAMES G.  1948
ATKINS H. W. (BILL)  2001   EVANS ROBERT E.  1949
ATKINSON NIEL B.  2003   GALT* JOHN R.  1950
AUSLEY ROBERT W.  2004   HUFF* JAMES A.  1950
AVENSON WARREN (AVIE) 2017   JONES* DONALD B.  1950
AVENT III BENJAMIN R. 2011   LAMPMAN* LLOYD G.  1950
AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998   LIND* ROBERT C.  1950
BACH RALPH  2005   MCGINN* WILLIAM T.  1950
BADGER JOHN E.  1999   RENDER* RAYMOND F.  1950
BAERTSCH PAUL L. JR. 2020   WOLFE* VERNON F.  1950
BAILEY DEAN L. 2019   FELKNER BARNETT E.  1951
BAIN ROCHFORD (JACK)  1999   GANDER* EDMUND J. 1951
BAKER DOUGLAS L. (DOUG) 2021   RICKMAN* LLOYD M.  1951
BAKER GERALD L. (JERRY) 2015   KUHN* KENNETH H.  1952
BALDWIN ANTHONY J. (TONY) 2020   PFAFFINGER* JOHN J.  1952
BALDWIN CLARK J. (JAY)  2015   ALWORTH MARSHAL HENRY  1953
BALIN HAROLD E. (HAL) 2012   BEHNCKE DAVID L.  1953
BALKUS ANDREW V. 2013   HELM* RUDOLPH  1953
BALL G. CARL 2004   CHRISTMAN RONALD S.  1954
BALL NORMAN E.  2000   EDWARDS WALT  1954
BALL WILLIAM L. (BILL) 2021   KING DONALD J.  1955
BALLARD SR. RICHARD (DICK)  2014   RYAN CHARLES W.  1955
BALLIET JOHN J. 2016   THOMPSON NEALON W.  1955
BARBOSA JAMES A.  2013   BEWLEY GILBERT C.   1956
BARSTAD DAVID D. 2017   HITT HARVEY  1956
BARKER VERN E.  1975   NEILSON DOUGLAS A.  1956
BARNARD WILLIAM A.  2014   ALLDREDGE* EZRA W.  1957
BARNCARD JIM  1971   GORIAN MARTIN G.  1957
BARNES HAROLD M.  1980   LOHMAR* ALFRED A.  1957
BARNETTE DEAN E.  1996   FRIED MELVIN O.  1958
BARNHARDT RANDALL C.  1991   DANIEL RALPH O.  1959
BARR GARY A.  1998   SWANSON MELVILLE E.  1959
BARTLETT JERRY H.  1966   LABART* HARRY C.  1960
BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998   LAPARLE* EDGAR E.  1960
BARTON* RICHARD K.  1971   MILLS* JOSEPH C.  1960
BARTSH GORDON  2007   OLSON ALLAN W.  1960
BASS JAMES E.  2001   PERKINS* JAMES R.  1960
BATES AUSTIN B. 2018   ANDERSON* RICHARD L.  1961
BATES JAMES N. (JIM) 2018   HAGSTROM* RALPH E.  1961
BATES ROBERT C.  1972   STRONG WILLIS H.  1961
BATES* CLARENCE F.  1942   FULLER WILLIAM H.  1962
BATH DAVID (RUSS)  2003   JOHNSON ROBERT  1962
BAUHMAN WILLIAM M.  1997   MCGRATH JOSEPH G.  1962
BAUM TED  2004   MCNOWN RUSSELL  1962
BEACH PAUL A.  2011   QUINN MARCUS  1962
BEAL GEORGE F.  1984   ALMQUIST* ROY W.  1963
BEAN JAMES E.  1997   FELLER* ROBERT J.  1963
BEAN JOHN R. (BOB) 2015   FREEBURG MAL B.  1963
BEAN WILLIAM PAUL  1987   FRIESEN* ALLEN R.  1963
BEARDSLEE DAVID  1993   HOOVER JOHN W.  1963
BECKER AL  1991   NELSON* RALPH  1963
BECKER EDWARD M.  2014   OLSEN* ALBERT F.  1963
BECKER JOHN P.  1996   STEIN EARL R. (WHITEY)  1963
BEEDEM JR. THOMAS J.  2002   WENGER* DONALD R.   1963
BEGIN DAVID G.  2021   CLEARY PETER J.  1964
BEHM DOUGLAS E. 2018   DELONG L.S.(DEKE)  1964
BEHNCKE DAVID L.  1953   JOHNSON ALBERT T.  1964
BELDEN LLOYD I.  1985   NYMAN VERNON R.  1964
BELDT ROGER J. 2012   HEMPEL GERALD W.  1965
BELL ARTHUR  1996   HUBER JOHN B.  1965
BELLINO CHRISTOPHER M. (MARC) 2012   MORPHEW ROGERT H.  1965
BENNETT KENNETH D.  2011   BARTLETT JERRY H.  1966
BENSON ROBERT A.  1974   HALE EARL W.  1966
BENTLEY GARY M. 2013   JOHNSON RONALD C.  1966
BERG WARREN E.  2006   KAISER CARL K.  1966
BERGMAN KENNETH E. 2015   RIDER DONALD H.  1966
BEST JOSEPH N. (NED) 2019   WEADICK FRANCIS R.  1966
BESTUL JAMES A.  2019   WHEAT EDWIN J.  1966
BETTENDORF ROBERT J. 2010   YODER MORRIS L.  1967
BEWLEY GILBERT C.   1956   PASELK ERICH N. (PINKY)  1968
BICKLEY JAMES T. 2016   RUONA GORDON S.  1968
BILL HARRY L.  2002   ABBEY H. LAWRENCE  1969
BINGHAM J. LAWRENCE (LARRY) 2018   BOICE GEORGE C.  1969
BIOREN ROBERT S.  2009   CODDINGTON L.C.  1969
BIRD RUSSELL M.  1979   CRAWFORD CHARLES J.  1969
BITNER JOHN B.  2002   GRAF CARL H. 1969
BJORKLAND DONALD  1973   KITTLESON M. HAROLD  1969
BLADE ROBERT S.  2011   NORTH THOMAS H.  1969
BLAIR GEORGE T 2020   SCOTT JR. JOHN R.  1969
BLAIS JOHN R. 2011   KOSKELA KENNETH H.  1970
BLEVINS GARY A. 2017   STRASSER WILLIAM R.  1970
BLISS MARVIN E.  1999   THOMPSON HAROLD G. (GERRY)  1970
BLIVEN* LANCIL H.  1944   GWALTNEY EDWARD L.  1970
BLOMGREN ARTHUR C. 2009   BARNCARD JIM  1971
BLUDORN GREGORY A. 2012   BARTON* RICHARD K.  1971
BLUME RICHARD E.  2018   COX DUDLEY S.  1971
BOICE GEORGE C.  1969   FRANKLIN TOY W.  1971
BOLLER STEPHEN E. 2014   GORLINSKY JAMES R. 1971
BOLTON EDMUND C.  1973   HAUGEN KENNETH B.  1971
BOOM JOHN A.  1998   MCPHAIL CURTIS B.  1971
BOOS THOMAS G. 2020   MITCHELL WALTER D. 1971
BORDEN JAMES W. 2016   PLUE* WENDELL S.  1971
BORN HAROLD (HAL)  1994   RITCHIE CHADWICK B.  1971
BORTLES IRA  2006   ADAMSON DONALD D.  1972
BOSKO JOHN  2001   ANDERSON HAROLD H.  1972
BOTHWELL ALEXANDER R.  2007   BATES ROBERT C.  1972
BOWERSOX LAMAR S.  1993   COONEY MARVIN A.  1972
BOWLEN RONALD T. 2018   FENSTERMAKER T.W.  1972
BOYD DNEN R.  2003   HEINIG R. WILLARD  1972
BOYD DONALD C.  2010   JOLLY LESTER O.  1972
BRADFORD RICHARD C. 2019   KAVANAUGH JOSEPH P.  1972
BRADFORD WILLIAM B. 2016   MURPHY JOHN W.  1972
BRADLEY ROY  1999   REED ELLIOT W. (AL)  1972
BRADLEY WILBERT (BRAD) 2016   SCHULTZ CARLTON A.  1972
BRADSHAW PHILLIP J.  1987   STRONG LYLE H.  1972
BRADSHAW WINTHROP L. (LEE) 2017   BJORKLAND DONALD  1973
BRANNON DENNIS C. 2014   BOLTON EDMUND C.  1973
BREAK ROGER D. 2019   CAHILL M. BLAKE  1973
BREMER KEN  2007   DAVIS ROBERT P.  1973
BRENNAN ROBERT J.  2009   HAUGEN GRANT U.  1973
BRENNER* DAVID F.  1948   HOYEM* LYNN  1973
BREWER WILLIAM D.  2012   LAURITOS ANTHONY  1973
BRIDWELL JOHN H.  1999   MONROE* DAVID M.  1973
BRIGHT MARK  2007   ROBERTSON DON H.  1973
BRINNON KEN  2000   SEVIC OTTO  1973
BROCKETT GENE  2005   WOOD* ROSS W.   1973
BRODLE GERALD P.  2005   BENSON ROBERT A.  1974
BROGGER SR. NEIL S. (STEVE) 2005   BROWER GERALD C.  1974
BROOKS JAY S. 2012   BRUCE ROBERT E.  1974
BROSNAN FRANCIS J. (FJ) 2008   COX JR.* JAMES F.  1974
BROWER GERALD C.  1974   DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974
BROWN BILLY D. 2021   LAGORIO* JOHN B.  1974
BROWN CHARLES V. 2021   LEE ALWOOD M.  1974
BROWN EDWARD J. 2012   REDMOND M. JOHN  1974
BROWN EXLINE  1990   RISTAU WALTER L.  1974
BROWN GORDON V.  2002   SCHULTZ W. WARREN  1974
BROWN PHILLIP H.  2002   ZADRA* WALTER A. (JIM)  1974
BROWN RICHARD M. 2021   BARKER VERN E.  1975
BROWN ROBERT G.  2019   BYRKIT ROBERT E.  1975
BROWN VINCENT T.  1995   DISNEY RICHARD C.  1975
BROWN WILLIAM A.  1998   KELCH FORREST E. (WOODY)  1975
BROWN JR. ARTHUR T.  2005   LINDSTAM ROBERT F.  1975
BROXON BARRY D. 2016   POLHAMUS ROBERT L.  1975
BRUCE ROBERT E.  1974   SIMPSON LAIRD E.  1975
BRYANT MARSHALL P.  2002   DAVIS CURTIS S.  1976
BRYNDAL GERARD L. 2021   FRANKLIN HARRY  1976
BUCHANON ARLEN B. 2010   JOHNSON ERLING  1976
BUCK, JR RAY M. 2016   KRUSE ROBERT K.  1976
BUCK ROBERT O.  2002   MOORE DALE N.  1976
BUCK IV HENRY L. 2007   SALISBURY F.J. (DOC)  1976
BUCKNER LAWRENCE M. (LARRY) 2013   TADDIKEN* GERARD A.  1976
BUCKLIN CHARLES E.  2018   COLE HOMER F. 1977
BUCKS GEORGE W. 2018   COUNTS WILLIAM A.  1977
BUERGEL JAMES D.  2004   FERGUSON* GARY C.  1977
BUFFINGTON LESLIE E.  1999   FISK JAMES N.  1977
BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993   GUNNERSON EDWIN C.  1977
BUGBEE RICHARD  2007   WRIGHT MAXWELL M. 1977
BUHR WILLIAM PATRICK  1996   CONNOLLY JOHN E.  1978
BULEY ROBERT G. 2015   FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978
BULLOCK WALTER R.  1986   GRINSTEAD* RICHARD A.  1978
BUNKER HENRY T. (TERRY) 2020   IRWIN GERARD D.  1978
BUNTING MARK F. 2011   BIRD RUSSELL M.  1979
BURNETT WILLIAM F.  1989   OHRBECK JOSEPH  1979
BURRISS DAVID R. 2005   SHOWERS HOWARD L.  1979
BURT BILLY B. 2021   BARNES HAROLD M.  1980
BURTON DENIS W. (DENNY) 2017   FOOT* DAVID W.  1980
BURTON DONALD W. (BO) 2018   KEEGAN RICHARD T.  1980
BURTON GERALD N. (JERRY) 2021   LETIZIA ANTHONY C.  1980
BUSH JOHN L. 2020   MOORE GORDON J.  1980
BUTLER LEE C. 2006   MULLEN JAMES V.  1980
BUTLER MICHAEL R. 2019   REVOR HARVEY C.  1980
BUTTS NOEL R. (RAD) 2007   RICE CLARK K. (BUD)  1980
BYARS LARRY J. 2015   TIRRELL PAX  1980
BYERS WILLIAM H.  2016   WAGNER LESTER E.  1980
BYRKIT ROBERT E.  1975   ZONNE EDMUND LYTTON  1980
CAHILL M. BLAKE  1973   CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981
CALHOON RONALD N.  2008   KLUDT WILLIS  1981
CALVERT ARNOLD C. (ARNIE) 2018   NICHOLS JR.* ROBERT G.  1981
CAMALICK JOHN (JAY) 2010   HYLAND JOSEPH B.  1982
CAMERER PHILIPP E.  1986   MCQUAIN LESLIE C.  1982
CAMM HARRY L. 2018   QUAID JOHN J.  1982
CAMP WAYNE L. 2014   SORKNESS RUSSELL K. 1982
CAMPBELL PETER F. 2019   THOMAS ALBERT V. 1982
CANSDALE ROBERT C.  1986   TORPEY CLAFLIN (JAKE)  1982
CANTRELL RICHARD D. (DARRELL) 2013   UELTSCHI BEN  1982
CAPELL JOHN J.  2006   FREDRICKSON JERROL T.  1983
CAREW JOHN B.  1996   HALSETH ALLEN L.  1983
CARLOCK VICTOR D. 2015   HARTLEY GUILFORD  1983
CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981   HAUBE* J. RUSSELL  1983
CARLSON JOHN C. 2018   HOGIN JAMES M. (JACK)  1983
CARMAN GERALD (KELLY) 2014   LERDAHL HERMAN I.  1983
CARPENTER JERRY B.  1999   MARSHALL GEN. W. FISKE  1983
CARR JOHN F.  2007   PAQUE BERTRUM J. 1983
CARR JR. JULIAN S. (WOODY) 2012   RALL DAVID G.  1983
CARROTHERS, JR. WILLIAM G. 2016   WEBB MARVIN  1983
CARSON EDWIN L. (KELLY) 2018   WOLTER* FRED A.  1983
CARSON MICHAEL  2008   ASHMAN ROBERT G. 1984
CARSTENSEN BOB S. 2017   BEAL GEORGE F.  1984
CARTIER THOMAS K.  1999   CARVER DAN L.  1984
CARVER DAN L.  1984   JUDD FRANK C.  1984
CASEY JOHN L. (JACK) 2014   MARLONE JOHN F. (JACK)  1984
CASSEDY JOHN C. (JACK)  2005   MCCLURE* ROBERT E.  1984
CASWELL CHARLES T.  2000   MCKEOWN JOSEPH  1984
CATHCART BRUCE  2004   SHAW WILLIAM H.  1984
CATLIN BRUCE K.  1999   SLIWINSKI WALTER  1984
CATLIN LOREN  1993   STAUDT FREDERICK G.  1984
CECCOLI DOMINIC A. 2011   STONE GEORGE A.  1984
CHADWICK DONALD J.  2016   TAYLOR LAVERNE R. (JACK)  1984
CHAGARES WILLIAM (BILL)  2014   BELDEN LLOYD I.  1985
CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939   DEAN WILLIAM F.  1985
CHAPMAN, JR. JOSEPH R. (JOE) 2021   ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985
CHARBONNEAU ROGER L.  2018   HARLIN STEVE  1985
CHATELLE RAYMOND O.  1991   KISE ROBERT J.  1985
CHATTERTON DALTON K. (DEL) 2013   MARTIN WAYNE E.  1985
CHAVET, JR. FRANK A. (TONY) 2021   SHIPLEY RALPH D.  1985
CHERRY JR. ROYAL W. 2015   WITT JOHN L. W.   1985
CHILDRESS JR. GUY P. 2013   WRIGHT C. LEE (SKELLY)  1985
CHILES HENRY F. 2017   BULLOCK WALTER R.  1986
CHRISTENSEN DAYTON C. 2017   CAMERER PHILIPP E.  1986
CHRISTENSEN DUSTY  1992   CANSDALE ROBERT C.  1986
CHRISTENSEN HARVEY  1994   ERNST FRANK H.  1986
CHRISTENSEN MELVIN L. 2014   FRAZIER DON C.  1986
CHRISTIAN THOMAS C. 2014   HILLIS T.N. (TOM)  1986
CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948   HILLIS* MAURICE G. (MORRIE)  1986
CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944   MCKEE HARRY H.  1986
CHRISTIANSON THOMAS N. 2000   ROTH WILLIAM F.  1986
CHRISTMAN JAN M. (JACK) 2012   RYAN RICHARD E.  1986
CHRISTMAN MAX E.  2004   ZEIDLHACK CURTIS  1986
CHRISTMAN RONALD S.  1954   BEAN WILLIAM PAUL  1987
CHURCHILL RICHARD L.  1997   BRADSHAW PHILLIP J.  1987
CIZEK LLOYD H. 2014   COOK JEROME D.  1987
CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991   DAHL RUDY  1987
CLARK DON E. 2019   DODD DAVID J.  1987
CLAWSON CHARLES W.  2015   FOWLER ERWIN J.  1987
CLEARY PETER J.  1964   GORDON PAUL B.  1987
CLOUD DARRELL W.  2002   HOHAG EARL H.  1987
CLUFF HAROLD F. (HAL) 2007   KRUSE GEORGE C.  1987
CODDINGTON L.C.  1969   LINDSTAM GORDON H.  1987
COFFEY WILLIAM  2002   MAUS JOHN R.  1987
COLE BILLY J.  2006   MCDUFF JAMES R. 1987
COLE CYRUS J. (CY) 2012   O'NEILL DICK  1987
COLE HOMER F. 1977   ROONOY MELVIN C.  1987
COLE JOSEPH  2001   RUNYAN EDGAR S.  1987
COLGROVE MICHAEL E. (MICK) 2021   SMITH GEORGE R.  1987
COLMER PHILIP H. 2019   SPARKMAN ROBERT C.  1987
CONARD DEAN E.  2005   WIENCKE WALTER W.  1987
CONERS DELUS LORNE  1997   CONKLIN JEFFERY C. 1988
CONIFF III JOHN A. (JACK)  2000   COWLES E. L. (PETE)  1988
CONKLIN JEFFERY C. 1988   EDWARDS PAUL L.  1988
CONKLIN PETER G. 2013   HARBECK WALTER C.  1988
CONNOLLY JOHN E.  1978   HARRISON CHARLES E.  1988
COOK JEROME D.  1987   HEARD ROBERT R.  1988
COOKE WILLIAM W.  2011   HORNER LAWRENCE M.  1988
COONEY MARVIN A.  1972   LEE WILLIAM R.  1988
COOPER BYRON S. 1989   MARQUIS DAVID  1988
COOPER JERE BEN 2007   MERRICK DALE L.  1988
CORDES ALEXANDER O.  1999   OSOWSKI JOSEPH A.  1988
CORL WILEY F.  2000   RECTOR CHARLES A. 1988
CORRIGAN EMMETT J.  1994   WIEGAND JOSEPH J. 1988
COUNTS WILLIAM A.  1977   BURNETT WILLIAM F.  1989
COURRIER ROBERT G.  2005   COOPER BYRON S. 1989
COWDEN WILLIAM M. 2014   GREER WALTER J.  1989
COWLES E. L. (PETE)  1988   JOHNSON GENE P.  1989
COX DUDLEY S.  1971   MARKHAM GENE E.  1989
COX RICHARD A. 2012   MILLER ROBERT P.   1989
COX, SR. ROBERT D. 2017   ROONDY MELVIN C.  1989
COX JR.* JAMES F.  1974   SCOTT R. B. (SCOTTY)  1989
CRAVEN HOMER (BOB)  1991   SCOTT ROBERT L.   1989
CRAWFORD CHARLES J.  1969   SMITH ROBERT (LEE)  1989
CRENSHAW KENT R. 2011   TOWLE JAMES F. 1989
CRITCH WILLIAM H. (BILL) 2019   BROWN EXLINE  1990
CROMER ROBERT B. 2017   ELVERSON ERIC C. (RED)  1990
CROWELL MARK H.  2001   FREDRICKSON MARTIN D.  1990
CRUMMY RIICHARD L. 2001   HINZE FRED  1990
CUMMINGS MICHAEL A. 2019   KLUBERG WILLARD N.  1990
CUMMINGS ROBERT W.  2018   LINTNER FORREST  1990
CURRY CHARLES W.  2003   MCLAUGHLIN RONALD  1990
D’AULISA ANTHONY  2001   ROESKE ARDEN C.  1990
DABERKOW DAYTON W. 2005   SCHROEDER ORVILLE D.  1990
DAHL MARTIN J.  1999   APPEL WILLIAM  1991
DAHL RAYMOND L.  2019   BARNHARDT RANDALL C.  1991
DAHL RUDY  1987   BECKER AL  1991
DAMIANI LOUIS (LOU)  2012   CHATELLE RAYMOND O.  1991
DANEK RONALD F. 2014   CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991
DANIEL RALPH O.  1959   CRAVEN HOMER (BOB)  1991
DANIELSON ANDREW W. 2017   DANLY WAYNE H.  1991
DANIELSON EARL 2006   DOAN GLEN N.  1991
DANLY WAYNE H.  1991   EGGLESTON WAYNE  1991
DANNER GEORGE L.  2009   FINKE DONALD K.  1991
DANSEREAU ROLLO A.  1998   KNUDSON ROBERT O.  1991
DAUGHTRY JACKIE S. 2007   LAMPING CARL E.  1991
DAVIS ALBERT M. 2019   PARRIS RICHARD  1991
DAVIS CLAIR A. 2017   QUINN JOE  1991
DAVIS CRAIG M. 2020   RUESCHENBERG HUGH B.  1991
DAVIS CURTIS S.  1976   STAHEL ALWIN J. (BUD)  1991
DAVIS JOHN D.  2000   STONE ROBERT O.  1991
DAVIS MARVIN  2005   SWANSON ROBERT C.  1991
DAVIS ROBERT P.  1973   WALLOVER ROBERT S.  1991
DAVISON BOBBY J.  2002   WEIGEL ROBERT H.   1991
DEAN FLOYD M.  2010   WOODHEAD JR. JOHN F.  1991
DEAN WILLIAM E.  1997   CHRISTENSEN DUSTY  1992
DEAN WILLIAM F.  1985   KOONS LYMAN J.  1992
DEBOLT DONALD F. (DON) 2018   LIND CARL W. J.  1992
DEE LEO R. (DICK) 2018   MORGAN WILBUR E.  1992
DEHMER VERN F. 2015   SALYARDS E.C. (BUD)  1992
DEITERMANN BERNHARD (BEN) 2021   SCHULBERG DONALD W.  1992
DELONG L.S.(DEKE)  1964   WHITE HAROLD W.   1992
DEMPSEY THOMAS L.  1999   WIECHMANN* WALTER W.   1992
DENEEN JR. JOSEPH  2002   BEARDSLEE DAVID  1993
DENMAN JOHN C.  1994   BOWERSOX LAMAR S.  1993
DENNING BILL  2002   BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993
DERR THOMAS A. 2013   CATLIN LOREN  1993
DETWILER HARRY 2013   GREEN RICHARD C.  1993
DEVENY JOHN R. (JACK)  2006   KELLEHER JOHN PATRICK  1993
DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974   KELLER VERN I.  1993
DICKSON ROBERT W.  2020   KROUPA HARRY W.  1993
DILL JR. JOHN  2002   KRUZEL FIDELIS J.  1993
DISNEY RICHARD C.  1975   LARSON GORDON C.  1993
DITTBERNER JOHN Q.  2009   LIEBER CHARLES T. (TED)  1993
DITTMER ROBERT J. 2011   LUETHI CARL  1993
DOAN GLEN N.  1991   MOORE JAMES R.  1993
DOAN LESTER  2000   THOMPSON SR. JOHN S.  1993
DOCKEN THOMAS L.  2019   VENABLES CHARLES R.  1993
DODD DAVID J.  1987   WALKER ARTHUR E.  1993
DODSON JOHN G.  2003   BORN HAROLD (HAL)  1994
DOLNY RAYMOND L. (RAY) 2021   CHRISTENSEN HARVEY  1994
DONOVAN RICHARD (RICK) 2016   CORRIGAN EMMETT J.  1994
DOODY GORDON, J. 2017   DENMAN JOHN C.  1994
DORCAS, SR. LEONARD E. 2017   ERLER EDWARD R.  1994
DOWD ROBERT E.  2004   FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994
DOYLE CHARLES (CHUCK)  2008   FELAK STEVEN JR. 1994
DOYLE JOHN  1997   FERRY RALPH M.  1994
DOYLE VINCENT A.  2008   FIREHAMMER JOHN  1994
DRIGGERS LOUIS (LOU)  2009   FLETCHER JACK  1994
DROEN DAVID 2013   HENNESSY TOM  1994
DRUHL JONATHAN B.  2003   HIPP LEONARD  1994
DRZAL Richard (RICH) 2010   JAPHET ROYCE  1994
DUDLEY, JR EDWIN L. (DUSTY) 2016   KELLOGG FRANK H.  1994
DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996   SWANSON PAUL  1994
DUMMER THOMAS M.  2018   YATES OLIVER 1994
DUNN GRANT  1948   BROWN VINCENT T.  1995
DUPREE BURTON L. 2013   FLOREY LOREN LYNN  1995
DUPREE JOHN M.  2011   GROHS RAYMOND J. 1995
DURGAN C. I. (IRV) 2011   HENDERSON GEORGE ALLEN  1995
DUXBURY MARK 2018   JOHNSON RAYMOND  1995
DYCUS ROBERT C.  2003   KUEHN MERRILL  1995
DYJAK* RAYMOND J.  1944   LANCE DON M. 1995
EASTERBROOK THOMAS J. 2015   LITZENBERGER RAMON 1995
EATON BRUCE P. 2017   PIGEON L.A. (LARRY)  1995
ECKERD ARLYN W.  2000   SORWEIDE DENNIS F. 1995
EDWARDS PAUL L.  1988   STRAWTHER RICHARD (Dick)  1995
EDWARDS WALT  1954   VAN WAGENEN WALTER G.  1995
EGGERT GLENN E. 2015   VOLKEL JACK  1995
EGGLESTON WAYNE  1991   WOODS FRANK V.  1995
EICHLER LARRY 2010   ANDERSON OLOF A.  1996
EISCHEN DEAN K.  2005   BARNETTE DEAN E.  1996
EKLUND CHESTER 2016   BECKER JOHN P.  1996
ELSTAD LIEF A. 2018   BELL ARTHUR  1996
ELLSWORTH FRED C. 2016   BUHR WILLIAM PATRICK  1996
ELVERSON ERIC C. (RED)  1990   CAREW JOHN B.  1996
ENDE DALE A. 2020   DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996
ENGEN HARVEY T. 2013   FINHOLT THEODORE M.  1996
ENGER* GILBERT E. 1943   GREEN EUGENE L.  1996
ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985   HAZEN JACK  1996
ERICKSON EDWARD L.  2014   HEMPEL WARREN L.  1996
ERLER EDWARD R.  1994   JEGERS JOHN J.  1996
ERNST FRANK H.  1986   KAHLA CHESTER 1996
ETTER WAYNE  2004   KNUTSON WILMERA  (BILL)  1996
EVANS ROBERT E.  1949   LANE ROBERT M.  1996
EVERETT TRAVIS E.  2000   MCCARY ELWOOD W.  1996
EWALD JR. HERBERT F.  2000   MOONEY JOSEPH P.  1996
EYE DOUGLAS L. 2015   MORRELL STEPHAN A. 1996
FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994   NORGAARD KENNETH M.  1996
FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978   PENNERTZ DONALD W.  1996
FALENCZYKOWSKI RICHARD C. 2019   RITCHIE BERTRAM F.  1996
FARRELL JOSEPH E.  2005   ROLAND KENNETH P. "PHIL"  1996
FAUCET NORMAN  2001   ROWORTH ALFRED F. 1996
FELAK STEVEN JR. 1994   SHORT WILLIAM F. (KELLY)  1996
FELKNER BARNETT E.  1951   SMITH C. L. "LES"  1996
FELLER* ROBERT J.  1963   SNYDER DONALD C.  1996
FELLENGER WILLIAM C. 2018   THORSON CLIFFORD E.  1996
FENSTERMAKER T.W.  1972   BAUHMAN WILLIAM M.  1997
FERGUSON CLAUDE  2004   BEAN JAMES E.  1997
FERGUSON* GARY C.  1977   CHURCHILL RICHARD L.  1997
FENANDEZ GABRIEL (JIM) 2020   CONERS DELUS LORNE  1997
FERRY RALPH M.  1994   DEAN WILLIAM E.  1997
FIFE JAMES E.  2006   DOYLE JOHN  1997
FINHOLT THEODORE M.  1996   FRANCINO CHRIS 1997
FINIGAN THOMAS R.  1996   FRIESEN HAROLD G. 1997
FINKE DONALD K.  1991   HANSON VINTON R.  1997
FINNELLY THOMAS M.  2006   HEMPEL GENE T.  1997
FINNESETH KEITH E. 2013   IMLAY H. LEE  1997
FIREHAMMER JOHN  1994   JOHANSON HARVEY E.  1997
FISCHER, JR. EDGAR F. 2020   JOHNSON M.L. (SKEETER)  1997
FISHER JR. FREDERICK W. 2015   KARLBERG GENE  1997
FISHER* JOHN F.  1942   LABODA RUSSELL K.  1997
FISK JAMES N.  1977   MILLER BILL  1997
FITZ-GERALD CHARLES A. (CHARLIE) 2015   MONTGOMERY GEORGE  1997
FLETCHER JACK  1994   MORTENSEN LANCE 1997
FLOREY LOREN LYNN  1995   PREUSSER RICHARD M.  1997
FOOT* DAVID W.  1980   ROCKWELL JR. ROBERT N.  1997
FORD ROBERT L.  2005   ROGERS JOHN A.  1997
FOSTER FRANK S. 2013   SPROAT JAMES K. 1997
FOSTER GRAMER D. 2016   UNDIS WILLIAM JOHN  1997
FOSTER MICHAEL S. (POD) 2019   WALLACE W. F.  1997
FOWLER ERWIN J.  1987   WHITCOMB JR. RAYMOND B.  1997
FOX EDWARD L.  2000   WOODBURY PETER M. 1997
FOX FRANK J.  2000   AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998
FRANCINO CHRIS 1997   BARR GARY A.  1998
FRANKLIN HARRY  1976   BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998
FRANKLIN TOY W.  1971   BOOM JOHN A.  1998
FRAZIER DON C.  1986   BROWN WILLIAM A.  1998
FREDRICKSON JERROL T.  1983   DANSEREAU ROLLO A.  1998
FREDRICKSON MARTIN D.  1990   GERHART QUINTER P.  1998
FREEBURG JAMES  2009   GOMOLL STAN  1998
FREEBURG MAL B.  1963   HANSING H. (BOB)  1998
FREES BURKE  2001   HENDRICKSON DONALD R.  1998
FRENCH HERB 2011   HINCK IRVING C.  1998
FREY DETLEF M. 2016   KEEPERS GLEN  1998
FRIED MELVIN O.  1958   KILIAN JEROME  1998
FRIESEN HAROLD G. 1997   MAHONEY WALTER L.  1998
FRIESEN* ALLEN R.  1963   MCCALL JR. GARVICE D.  1998
FRYE RICHARD D.  1999   MCGINNESS VERNER J.(RED)  1998
FULLER ROBERT M.  2010   NELSON E. KEMER  1998
FULLER WILLIAM H.  1962   NIEHOUSE JR. RAY N.  1998
FURRER RICHARD 2015   NUNN ROBERT S.  1998
FUSS II THEODORE L. (TED) 2018   O'CONNELL DENNIS  1998
FUSSELL LARRY W. 2019   POMEROY GOERGE E.  1998
GABBARD GARY G. 2018   ROTH EVERETT L.  1998
GALT* JOHN R.  1950   SLAUGHTER WILLIAM E. (RED)  1998
GANDER* EDMUND J. 1951   SOLOMON GEORGE J.  1998
GAUDETTE RICHARD A.  2005   STAMP CHARLES E.  1998
GAUTHIER DAVID J.  2006   TARRANT PAUL  1998
GEIGER PAUL A. 2016   THOMPSON DARREL DEAN  1998
GEISLER CHARLES H. (CHUCK)  2008   VICKROY TODD l. 1998
GERHART QUINTER P.  1998   VIERTEL HAROLD LEE  1998
GEYERMAN RICHARD R. 2020   WAKEFIELD PHILLIP M.  1998
GIBLIN THOMAS J. (TUCKER)  2005   WALLACE WILLIAM F.  1998
GIEFER THOMAS S. 2015   WATTS PHILLI C. 1998
GILBERT BRIAN W. 2018   WHEELOCK CHUCK  1998
GILBERTSON RONALD R. (BUZZ) 2020   WIGLEY WALLACE  1998
GILLIAND JERRY H. 2017   WOOTEN JOHN S.  1998
GILLIES GEORGE G. 2019   BADGER JOHN E.  1999
GLENN GENE L. 2020   BAIN ROCHFORD (JACK)  1999
GOMOLL STAN  1998   BLISS MARVIN E.  1999
GONTAREK CRAIG E. 2020   BRADLEY ROY  1999
GORDON CHESTER (CHET)  2009   BRIDWELL JOHN H.  1999
GORDON PAUL B.  1987   BUFFINGTON LESLIE E.  1999
GORE KENLEY B. 2003   CARPENTER JERRY B.  1999
GORIAN MARTIN G.  1957   CARTIER THOMAS K.  1999
GORLINSKY JAMES R. 1971   CATLIN BRUCE K.  1999
GORMAN WILLIAM H.  2005   CORDES ALEXANDER O.  1999
GRAF CARL H. 1969   DAHL MARTIN J.  1999
GRAN GORDAN CARTER 2014   DEMPSEY THOMAS L.  1999
GRAY RALPH T.  2005   FRYE RICHARD D.  1999
GREATTI III GINO (GENE) 2016   HOULTIN MARTIN W. 1999
GREEN EUGENE L.  1996   IVERS RICH  1999
GREEN RICHARD C.  1993   KINGSBURY R. W.  (WALLY)  1999
GREEN WILLIAM E. 2011   MITCHELL WILLIAM R. (ROD) 1999
GREENO DEAN E. 2018   NICHOLS III JOHN W.  1999
GREER WALTER J.  1989   PAYNE LEMUEL L.  1999
GREY TERRY E.  2004   PECORA WILLIAM F.   1999
GRIFFIN MITCHELL M. 2019   PIKE RICHARD D.  1999
GRIM JOHN F. 2010   RANHEIM JAMES M.  1999
GRINSTEAD* RICHARD A.  1978   RASER RALPH W.  1999
GROHS RAYMOND J. 1995   RUTHERFORD GERALD D.  1999
GROTH, JR. GEORGE W. 2019   SAXON WILLIAM S.  1999
GROTHE GEORGE W.  2009   SYLVES KEVIN R.  1999
GRONNING RICHARD H. 2019   THRUSH DAVID PAUL  1999
GRUMAN LOREN D. 2014   VEENSTRA* BOB  1999
GUERRERO JR. JOHN J.  2014   ZINNER TED L.  1999
GULBRANDSON STEPEN D. 2013   ALLEN ROBERT H.  2000
GUM WILLIAM S. 2019   ALLISON STEVEN J.  2000
GUNNERSON EDWIN C.  1977   ANDERSON DONALD J.  2000
GUTMANN JAMES F. 2019   ARMSTRONG TIMOTHY C.  2000
GWALTNEY EDWARD L.  1970   BALL NORMAN E.  2000
HAAS WILLIAM R. (BILLY BOB) 2001   BRINNON KEN  2000
HABERERN ROGER W. 2017   CASWELL CHARLES T.  2000
HACKENBERG ROBERT R. (BOB) 2012   CHRISTIANSON THOMAS N. 2000
HADDON RICHARD D. 2015   CONIFF III JOHN A. (JACK)  2000
HADFIELD CHARLES F.  2005   CORL WILEY F.  2000
HAEN THOMAS J. 2011   DAVIS JOHN D.  2000
HAGAR TEMPLE C. (TEM) 2012   DOAN LESTER  2000
HAGERDORN WILLIAM H. 2019   ECKERD ARLYN W.  2000
HAGSTROM* RALPH E.  1961   EVERETT TRAVIS E.  2000
HAID* ART A. (BUD)  1936   EWALD JR. HERBERT F.  2000
HAINES MERLE D. 2011   FOX EDWARD L.  2000
HALE EARL W.  1966   FOX FRANK J.  2000
HALL CARLTON H. C. 2012   HANTO STEPHEN A.  2000
HALSETH ALLEN L.  1983   HILSEN NORMAN O.  2000
HALVERSON WILLIAM W. 2016   HOKENSON WAYNE M.  2000
HAMED STEVEN M. 2006   JOHNSON RONALD N.  2000
HAMILTON PAUL A. 2014   KENMIR WILLIS  2000
HAMLIN JACK F. 2014   KESLER VERNON A.  2000
HAMMOND HOWARD  2008   KRAFT HENRY J.  2000
HAMPTON WILLIAM J. 2016   MARTIN SAM  2000
HANAN JEFF  2001   MCLAIN JOHN B.  2000
HANCOCK DOUGLAS F.   2005   MEHRA FRED K.  2000
HANDY WILLIAM F.  2014   MULDOON HARRY C.  2000
HANIE BENJAMIN C. 2009   PARKER W. M.  2000
HANSEN JOHN L. 2011   SATTERFIELD JOHN B.  2000
HANSING H. (BOB)  1998   SMITH STEVEN T.  2000
HANSON RICHARD G. (RICK) 2014   SODERLIND PAUL A.  2000
HANSON VINTON R.  1997   WRIGHT JR. CHARLES L.  2000
HANTO STEPHEN A.  2000   ALLENDER JR. DAVID G.  2001
HAPP RICHARD  2005   ATKINS H. W. (BILL)  2001
HARBECK WALTER C.  1988   BASS JAMES E.  2001
HARDISTY WILLIAM A.  2002   BOSKO JOHN  2001
HARLIN STEVE  1985   COLE JOSEPH  2001
HARRINGTON FRANK  2003   CROWELL MARK H.  2001
HARRISON CHARLES E.  1988   CRUMMY RIICHARD L. 2001
HARRISON DOUGLAS E. 2020   D’AULISA ANTHONY  2001
HARRON MICHAEL O. 2012   FAUCET NORMAN  2001
HART* JOHN F.  1943   FREES BURKE  2001
HARTLEY GUILFORD  1983   HAAS WILLIAM R. (BILLY BOB) 2001
HARVESON LAUREN C. 2018   HANAN JEFF  2001
HASELMAN GEORGE L.  2010   HENRY IRVING  2001
HASTINGS JOHN  2007   JAMES KEITH C.  2001
HAUBE* J. RUSSELL  1983   KEASLING DENNIS  2001
HAUFF RICHARD A. (DICK)  2019   KNOTT ANDRE (ANDY)  2001
HAUGE DAG A. 2013   LATHAM JAMES L.  2001
HAUGEN ADOLPH B.  2003   LEIGHTON ROBERT  2001
HAUGEN GRANT U.  1973   LITTY WILLIAM  2001
HAUGEN KENNETH B.  1971   MARK DON C.  2001
HAYES JOHN C. (JACK)  2008   MARSH KEN  2001
HAZEN JACK  1996   MCARTHUR JOE  2001
HAZEN JOSEPH W. 2020   MCMILLAN JAMES  2001
HEARD ROBERT R.  1988   METELAK ALVIN J.   2001
HEEFNER KEITH D. 2010   MUTO HERMAN P.  2001
HEGSETH CARL.D.(DON) 2020   NEPSTAD ARCHIE  2001
HEINIG R. WILLARD  1972   OPRIAN THOMAS  2001
HEINRICH JOHN E. 2012   POPLIN GUY  2001
HELFRICH WILLIAM E. 2017   PRINE WALTER (WALLY)  2001
HELLER RICHARD W.  2003   RICHMOND WILLIAM F.  2001
HELM* RUDOLPH  1953   SCOTT WILLIAM A.  2001
HEMPEL GENE T.  1997   TABRUM GERALD  2001
HEMPEL GERALD W.  1965   TRUEX ROBERT  2001
HEMPEL WARREN L.  1996   VANDENBIESEN JAMES  2001
HENDERSON GEORGE ALLEN  1995   WHARTON FRED  2001
HENDERSON RONALD K. (KEITH) 2018   WILKERSON DONAVON  2001
HENDRICK JAMES (BILL) 2013   WILLIAMS DON  2001
HENDRICKSON DONALD R.  1998   WRIGHT CHUCK  2001
HENDRICKSON JR. DELMAR G. 2012   ALLEN CHARLES R.  2002
HENNESSY THOMAS E.  2003   BEEDEM JR. THOMAS J.  2002
HENNESSY TOM  1994   BILL HARRY L.  2002
HENRY IRVING  2001   BITNER JOHN B.  2002
HENSLEY EDWARD M.  2002   BROWN GORDON V.  2002
HENTUSH, SR. WILLIAM J. 2016   BROWN PHILLIP H.  2002
HERMAN EDWARD J. (WOODY) 2021   BRYANT MARSHALL P.  2002
HERMAN SIGWULF (SIG) 2020   BUCK ROBERT O.  2002
HESSE, JR. CARL J. 2019   CLOUD DARRELL W.  2002
HEUTMAKER DUANE H.  2007   COFFEY WILLIAM  2002
HIBBS JAMES W. 2013   DAVISON BOBBY J.  2002
HICKS JOHN F. 2019   DENEEN JR. JOSEPH  2002
HIGHTOWER JOHN L. 2017   DENNING BILL  2002
HILL JESSE D. 2016   DILL JR. JOHN  2002
HILLEREN KEN J.  2006   HARDISTY WILLIAM A.  2002
HILLIS T.N. (TOM)  1986   HENSLEY EDWARD M.  2002
HILLIS* MAURICE G. (MORRIE)  1986   HOUSTON FRANK L.  2002
HILSEN NORMAN O.  2000   HUEY JAMES S.  2002
HINCK IRVING C.  1998   HUHNDORFF LISA J. 2002
HINZE FRED  1990   IVERSON JR. WILLIAM  2002
HIPP LEONARD  1994   JOHNSON LLOYD A.  2002
HITCHCOCK CLARENCE E. (GENE) 2020   JOHNSON PHILLIP D.  2002
HITT HARVEY  1956   KASEMAN RICK A. 2002
HOCKBRUNN, JR WILLIAM F.  2018   KELLY HARRY I.  2002
HOFF DUANE J. 2014   KINAMON CHARLES L.  2002
HOFFMAN HARROLD L. 2018   LOWINSKE LESTER P.  2002
HOFSTETTER CRAIG W. 2021   MARTIN GEORGE  2002
HOGAN VERN R.  2004   MCCRAVEN DONALD L.  2002
HOGIN JAMES M. (JACK)  1983   MCMANUS THOMAS P.  2002
HOHAG EARL H.  1987   MILLER DAVID A. 2002
HOHAG ROBERT  1935   ONSTOT NEAL D.  2002
HOKENSON WAYNE M.  2000   RAMSEY JR. MAX E. 2002
HOLLAND JR. JOHN C. (JACK)  2011   ROBERTSON JAMES D.  2002
HOLLINS SAMUEL D. 2013   SCHULTZE BARRETT R.  2002
HOLMAN* CHARLES W. (SPEED) 1931   SPENCER JOHN H.  2002
HOLMES MILBURN J. (MEL) 2021   STALLINGS THORNE  2002
HOLMES RENEE A. 2007   STEWART JOHN R.  2002
HOLMES STEPHEN E. 2012   THEODORSON JR. FLOYD B.  2002
HOLTAN CHESTER H.  2003   TRIBE RICHARD  2002
HOMSTAD FLOYD M.  2009   TUTWILER JR. M. N.  2002
HONG JOHN 2019   WARNS RONALD E.  2002
HOOVER JOHN W.  1963   ALLEN DONALD L. 2003
HOPKINS STEPHEN T. 2015   ATKINSON NIEL B.  2003
HORNER LAWRENCE M.  1988   BATH DAVID (RUSS)  2003
HOULTIN MARTIN W. 1999   BOYD DNEN R.  2003
HOUSTON FRANK L.  2002   CURRY CHARLES W.  2003
HOWARD DAVID  2003   DODSON JOHN G.  2003
HOWARD WALTER H. (WALT) 2011   DRUHL JONATHAN B.  2003
HOYEM* LYNN  1973   DYCUS ROBERT C.  2003
HUBBARD DONALD L.  1946   GORE KENLEY B. 2003
HUBER JOHN B.  1965   HARRINGTON FRANK  2003
HUEY JAMES S.  2002   HAUGEN ADOLPH B.  2003
HUFF* JAMES A.  1950   HELLER RICHARD W.  2003
HUFFAKER CHARLES M. (CHARLIE) 2020   HENNESSY THOMAS E.  2003
HUHNDORFF LISA J. 2002   HOLTAN CHESTER H.  2003
HUNT FRANCIS G.  2004   HOWARD DAVID  2003
HUTTEBALL GARY R. 2018   HYSTAD JAMES O.  2003
HYLAND JOSEPH B.  1982   JUSTISS JESSIE E.  2003
HYSTAD JAMES O.  2003   JUSTISS ROMAN W.  2003
IMLAY H. LEE  1997   KELLER ARCHIE C.  2003
IRGENS RICHARD M.  2018   KELLER EUGENE W.  2003
IRLBECK THOMAS H. 2018   KELLER ROBERT J  2003
IRWIN GERARD D.  1978   KENLEY BRUCE G. 2003
IRWIN JAMES (RON) 2018   KLEPEK EUGENE S. 2003
ISAACSON WILLIAM D. (IKE) 2019   KNUDSEN LEWIS F.  2003
IVERS RICH  1999   KRAMER ALLAN C.  2003
IVERSON JR. WILLIAM  2002   LAWRENSON DEWITT  2003
JA ROBERT (BOB) 2010   LINDEN ERIC  M. 2003
JACOBSON RICHARD N. 2015   MADDEN JOHN R. 2003
JAMES BARRY W. 2018   MAGEE RANDALL W.  2003
JAMES KEITH C.  2001   MILLS GEORGE  2003
JANKOWSKI LEONARD 2021   MILNER LLOYD  2003
JAPHET ROYCE  1994   NELSON DONALD F.  2003
JEGERS JOHN J.  1996   NOVAK ALBERT  2003
JENSEN BRYAN 2011   OFFERLE RONALD K.  2003
JOHANSON HARVEY E.  1997   PHILLIPS GEORGE E.  2003
JOHNSON ALBERT T.  1964   PRICE LARRY E. 2003
JOHNSON ALLYN E. 2014   PRUYN MURRAY J.  2003
JOHNSON ERLING  1976   QUAM BERT L.  2003
JOHNSON GENE P.  1989   RENDER RALPH J.  2003
JOHNSON HERBERT J. (HERB) 2013   ROANE SAM H.  2003
JOHNSON JOHN H.  2004   SEYFERT NORM C.  2003
JOHNSON JOHN H.  2005   SORENSEN PAUL  2003
JOHNSON LLOYD A.  2002   SPELTZ EDWARD H.  2003
JOHNSON M.L. (SKEETER)  1997   SPENCER EARLE E.  2003
JOHNSON PHILLIP D.  2002   ST. JOHN GORDON L.  2003
JOHNSON PHILLIP E. 2021   STARRY MAX A.  2003
JOHNSON RAYMOND  1995   STEWART JOHN R.  2003
JOHNSON ROBERT  1962   TAYLOR MILLARD W.  2003
JOHNSON ROBERT R. (BOB) (RR) 2016   UPHAM HARRY G.  2003
JOHNSON RONALD C.  1966   VAN ROO RICHARD E.  2003
JOHNSON RONALD N.  2000   ADAMS EARL  2004
JOHNSON* ROBERT L.  1948   AUSLEY ROBERT W.  2004
JOHNSTON SR. BROOKS  2007   BALL G. CARL 2004
JOHNSTON GEORGE H. 2016   BAUM TED  2004
JOLLY LESTER O.  1972   BUERGEL JAMES D.  2004
JONAS JAN T. 2016   CATHCART BRUCE  2004
JONES BURTON B. 2019   CHRISTMAN MAX E.  2004
JONES* DONALD B.  1950   DOWD ROBERT E.  2004
JONES JAMES R. 2018   ETTER WAYNE  2004
JONES* KENNETH  W.  1943   FERGUSON CLAUDE  2004
JUDD FRANK C.  1984   GREY TERRY E.  2004
JUSTISS JESSIE E.  2003   HOGAN VERN R.  2004
JUSTISS ROMAN W.  2003   HUNT FRANCIS G.  2004
KAHLA CHESTER 1996   JOHNSON JOHN H.  2004
KAISER CARL K.  1966   KERTI RICHARD M.  2004
KANAKARES KENNETH J.  2008   KING WILLIAM D.  2004
KARLBERG GENE  1997   KNOTT GEORGE T.  2004
KARTIC EDGAR A. 2020   KNUDEGARD VINCENT A.  2004
KASEMAN RICK A. 2002   LAWLESS EARL J.  2004
KAVANAUGH JOSEPH P.  1972   LINVILLE KENNETH A.  2004
KEARNEY FRANCIS P. (PAT) 2013   LORD WILLIAM H.  2004
KEASLING DENNIS  2001   LUDWIGSEN JR LESTER (BUD) 2004
KEEGAN RICHARD T.  1980   MOORE KERRY F. 2004
KEENER DON A. 2019   NELSON ELLIOT  2004
KEEPERS GLEN  1998   O'ROURKE JAMES R. (JIM)  2004
KEGEL STANLEY H. 2010   PATTON ROBERT W.  2004
KEHS ROBERT D. (BOB) 2014   PIPER LINLEY F.  2004
KELCH FORREST E. (WOODY)  1975   SCHAFRANKA ROBERT V.  2004
KELLEHER JOHN PATRICK  1993   SEVERSON RAYMOND M.  2004
KELLER ARCHIE C.  2003   SHOTWELL ROBERT H.  2004
KELLER EUGENE W.  2003   SIBINSKI VICTOR H.  2004
KELLER PAUL A.  2014   SIEM WARREN W.  2004
KELLER ROBERT J  2003   SMITH ELBERT B. 2004
KELLER VERN I.  1993   SPETH LOUISE P.  2004
KELLEY JOHN P. 2006   SURBRIDGE JACK  2004
KELLEY THOMAS E. (TOM) 2015   SURRATT JAMES A.  2004
KELLEY TIMOTHY M. 2013   THEUER ROBERT E.  2004
KELLY STEPHEN M. 2017   THOMPSON ALAN H.  2004
KELLOGG FRANK H.  1994   TURNQUIST LEONARD  2004
KELLY HARRY I.  2002   WALDOCH DANIEL V.  2004
KELM KENNETH B. 2020   WELDY GLENN A  2004
KENLEY BRUCE G. 2003   YATES JOHN M.  2004
KENMIR WILLIS  2000   YONAKA CLARENCE R. (CLINK)  2004
KENNEDY JOHN W. (RED) 2015   ZANETTE RALPH D.  2004
KENNEDY JOSEPH C.  2005   ARNOLD JOHN R.  2005
KERN JOHN S. 2015   ASKELAND ROBERT C.  2005
KERTI RICHARD M.  2004   BACH RALPH  2005
KESLER VERNON A.  2000   BROCKETT GENE  2005
KIEDROWSKIE JAMES E.  2019   BRODLE GERALD P.  2005
KILIAN JEROME  1998   BROGGER SR. NEIL S. (STEVE) 2005
KILLEBREW SR. WILLIAM K. 2013   BROWN JR. ARTHUR T.  2005
KIMM JOSEPH E. (JOE) 2013   BURRISS DAVID R. 2005
KINAMON CHARLES L.  2002   CASSEDY JOHN C. (JACK)  2005
KING DONALD J.  1955   CONARD DEAN E.  2005
KING WILLIAM D.  2004   COURRIER ROBERT G.  2005
KINGSBURY R. W.  (WALLY)  1999   DABERKOW DAYTON W. 2005
KIRKPATRICK ALLEN 2011   DAVIS MARVIN  2005
KIRSCH LOREN H. 2014   EISCHEN DEAN K.  2005
KISE ROBERT J.  1985   FARRELL JOSEPH E.  2005
KISSLING JR. ROBERT G.  2012   FORD ROBERT L.  2005
KITTLESON M. HAROLD  1969   GAUDETTE RICHARD A.  2005
KLEINSTEUBER JR. VICTOR W. (VIC) 2013   GIBLIN THOMAS J. (TUCKER)  2005
KLEMENS THOMAS D. 2019   GORMAN WILLIAM H.  2005
KLEPEK EUGENE S. 2003   GRAY RALPH T.  2005
KLESEZ JOHN F. 2020   HADFIELD CHARLES F.  2005
KLUBERG WILLARD N.  1990   HANCOCK DOUGLAS F.   2005
KLUDT WILLIS  1981   HAPP RICHARD  2005
KNAUF HARLAN G. 2014   JOHNSON JOHN H.  2005
KNIGHT WILLIAM T. (TERRY) 2005   KENNEDY JOSEPH C.  2005
KNOTT ANDRE (ANDY)  2001   KNIGHT WILLIAM T. (TERRY) 2005
KNOTT GEORGE T.  2004   LEMLEY ELMAN F. (LEM)  2005
KNUDEGARD VINCENT A.  2004   LENARD DONALD  2005
KNUDSEN LEWIS F.  2003   NAATJES ROBERT W.  2005
KNUDSON ROBERT O.  1991   OPSAHL CLARENCE W. (NIPPY)  2005
KNUTSON EDWIN W.  2009   PETERSON STEPHEN D. (PETE) 2005
KNUTSON WILMERA  (BILL)  1996   POEHLS ARTHUR J.  2005
KOEHN DENNIS L. 2019   REBER DARRELL D.  2005
KOEHN SR. RAY P. 2011   REGAL JAMES D. (JIM) 2005
KOLLITZ DAVID B. 2020   SCHRIEVER BERHARD A. 2005
KOONS LYMAN J.  1992   SEEWALD RICHARD T. (RICK) 2005
KORTH SIMEON R.(SAM) 2012   SMITH VERN G. 2005
KORUM WILLIS T. 2014   SPLETTSTOESER MARK H.  2005
KOSKELA KENNETH H.  1970   SZKARLAT STANLEY J. 2005
KOSKOVICH JOSEPH J.  2009   TAYLOR BILL F.  2005
KRAFT HENRY J.  2000   THOMAS RONALD G.  2005
KRAMER ALLAN C.  2003   TOMBS STANLEY A.  2005
KRAMER ROSS E. 2021   VAN GEMEREN NIELS W. 2005
KREIDEMAN CURT P. 2020   WESTON RAYMOND L.  2005
KROLL MAX G. 2014   WILLIAMSON J. B.  2005
KROUPA HARRY W.  1993   YOSHIMURA ROY Y.  2005
KRUGER GARY L. 2008   ZIMMERLY FRED  2005
KRUSE GEORGE C.  1987   BERG WARREN E.  2006
KRUSE ROBERT K.  1976   BORTLES IRA  2006
KRUZEL FIDELIS J.  1993   BUTLER LEE C. 2006
KUEHN MERRILL  1995   CAPELL JOHN J.  2006
KUHN* KENNETH H.  1952   COLE BILLY J.  2006
KUIPER ALBERT L. (BERT) 2012   DANIELSON EARL 2006
KULLMAN WILLIAM L. 2021   DEVENY JOHN R. (JACK)  2006
KURTZAHN ALVIN J.   2010   FIFE JAMES E.  2006
LABART* HARRY C.  1960   FINIGAN THOMAS R.  2006
LABODA RUSSELL K.  1997   FINNELLY THOMAS M.  2006
LAGORIO* JOHN B.  1974   GAUTHIER DAVID J.  2006
LAMPING CARL E.  1991   HAMED STEVEN M. 2006
LAMPMAN* LLOYD G.  1950   HILLEREN KEN J.  2006
LANCE DON M. 1995   KELLEY JOHN P. 2006
LANDGREN JAMES 2016   MARSH SPENCER L.  2006
LANDIS KENNETH 2010   McCRADY WILLIAM H.  2006
LANDOR DAVID G.  2012   O'KEEFFE ROBERT G.  2006
LANE DOUGLAS C. 2011   PAULSTON DON G.  2006
LANE ROBERT M.  1996   PERRY EARLE C.  2006
LAPARLE* EDGAR E.  1960   PETERSON ARTHUR W.  2006
LARSH JEFFREY (SCOTT) 2012   PETERSON LUTHER  2006
LARSON BRADLEY A. 2012   PHELPS HUBBARD 2006
LARSON CARROLL (JEEP)  2010   RAE JAMES T. (JIMMY) 2006
LARSON GORDON C.  1993   RIDDICK III WILLIAM M. 2006
LATHAM JAMES L.  2001   ROWLINGS ROBERT S.  2006
LATTERELL RICHARD L.  2015   SCHNEIDER THOMAS J.  2006
LAURITOS ANTHONY  1973   STEWART JOHN (JACK)  2006
LAWLESS EARL J.  2004   STORK NATHAN L. 2006
LAWRENSON DEWITT  2003   SULLIVAN JOHN T. 2006
LEA WILLIAM J. 2017   WALL JOHN A.  2006
LEATHAM DONALD R. 2017   WELCH JR. WILLIAM D.  2006
LEATHERMAN JERRY F.  2009   AHLGREN DAVID  2007
LEE ALWOOD M.  1974   BARTSH GORDON  2007
LEE WILLIAM R.  1988   BOTHWELL ALEXANDER R.  2007
LEIGHTON ROBERT  2001   BREMER KEN  2007
LEMIEUX JR. JEROME A. 2014   BRIGHT MARK  2007
LEMLEY ELMAN F. (LEM)  2005   BUCK IV HENRY L. 2007
LENARD DONALD  2005   BUGBEE RICHARD  2007
LERDAHL HERMAN I.  1983   BUTTS NOEL R. (RAD) 2007
LETCHWORTH JR. TROY 2010   CARR JOHN F.  2007
LETIZIA ANTHONY C.  1980   CLUFF HAROLD F. (HAL) 2007
LIEBER CHARLES T. (TED)  1993   COOPER JERE BEN 2007
LIESCH DALE R. 2018   DAUGHTRY JACKIE S. 2007
LIND CARL W. J.  1992   HASTINGS JOHN  2007
LIND* ROBERT C.  1950   HEUTMAKER DUANE H.  2007
LINDEN ERIC  2003   HOLMES RENEE A. 2007
LINDRUD ROBERT 2010   JOHNSTON SR. BROOKS  2007
LINDSTAM GORDON H.  1987   LITTLEFIELD PAUL  2007
LINDSTAM ROBERT F.  1975   LUIKENS EARL  2007
LINTNER FORREST  1990   MALACHWAY TOM  2007
LINVILLE KENNETH A.  2004   MIELKE BOB  2007
LINVILLE KENNETH D. (KENNY) 2020   MIHOLOVICH TED  2007
LIPMAN LEONARD D. 2019   NEUMAN SR. DANIEL F.  2007
LIPSCOMB T. FRED 2018   O'BRIEN RICHARD B. 2007
LITTLEFIELD PAUL  2007   REMBOLT DAVID  2007
LITTY WILLIAM  2001   SNIDER DARRYL T. 2007
LITZENBERGER RAMON 1995   STACY CHUCK  2007
LIVERMORE* JOE P.  1936   ABBOTT MARLIN (DON)  2008
LOHMAR* ALFRED A.  1957   ARNOLD WILLIAM H.  2008
LONGSON WESTON J. (WOODY) 2016   BROSNAN FRANCIS J. (FJ) 2008
LORD WILLIAM H.  2004   CALHOON RONALD N.  2008
LOVERIDGE ROBERT T. 2020   CARSON MICHAEL  2008
LOWENTHAL ROBERT (BOB) 2016   DOYLE CHARLES P. (CHUCK)  2008
LOWINSKE LESTER P.  2002   DOYLE VINCENT A.  2008
LUBRATOVICH MICHAEL D. 2010   GEISLER CHARLES H. (CHUCK)  2008
LUCAS WILLIAM C. 2018   HAMMOND HOWARD  2008
LUDINGTON JOHN S. 2018   HAYES JOHN C. (JACK)  2008
LUDWIGSEN JR LESTER (BUD) 2004   KANAKARES KENNETH J.  2008
LUETHI CARL  1993   KRUGER GARY L. 2008
LUIKENS EARL  2007   MOELLER KELVIN  2008
LUND MARVIN L. 2012   OTT MEL  2008
LUND ROBERT N.  2013   PALMER DALE M. 2008
LUNDE EARL S. 2010   SAWYER DAVID E.  2008
LUNDVALL DONALD A. 2017   SCHACHT ELMER P. (PHIL)  2008
LYBECK WAYNE A. 2014   SCHENDEL DALE W.  2008
LYNN ROBERT E.  2011   SCHWARTZ EUGENE (GENE)  2008
MACDONALD Calvin (Cal) 2010   SHAW ROBERT D.  2008
MACGREGOR JR. JOHN C. 2013   SIELK ROBERT H.  2008
MACKAY DONALD S. 2020   VIMR DONALD J.  2008
MACNULTY WILLIAM D. (BILL) 2013   ZIMDARS EDGAR E.  2008
MADDEN JOHN R. 2003   ANTILLA ARTHUR F.  2009
MADSEN ERLING  2010   BIOREN ROBERT S.  2009
MAGEE RANDALL W.  2003   BLOMGREN ARTHUR C. 2009
MAHONEY WALTER L.  1998   BRENNAN ROBERT J.  2009
MALACHWAY TOM  2007   DANNER GEORGE L.  2009
MALLORY III THEODORE T. (TED) 2011   DITTBERNER JOHN Q.  2009
MAMER* NICK B. 1938   DRIGGERS LOUIS (LOU)  2009
MANGINO CHARLES (RON) 2014   FREEBURG JAMES  2009
MANNING WILLIAM H.  2014   GORDON CHESTER (CHET)  2009
MANOCCHIO JOHN 2018   GROTHE GEORGE W.  2009
MANUSSIER JOSEPH V. (VIC) 2016   HANIE BENJAMIN C. 2009
MARCHUK LOUIS H. (LOU)  2018   HOMSTAD FLOYD M.  2009
MARCINEK JERRY V. 2019   KNUTSON EDWIN W.  2009
MARK DON C.  2001   KOSKOVICH JOSEPH J.  2009
MARKHAM GENE E.  1989   LEATHERMAN JERRY F.  2009
MARLATT ROGER L.  2018   MCLAIN JOHN T. 2009
MARLONE JOHN F. (JACK)  1984   MICHEL CHARLES   2009
MARONEY JAMES L. (FANG) 2014   MORTENSEN WESLEY (WES)  2009
MARQUIS DAVID  1988   NIENDORFF WILLIAM W. (BILL)  2009
MARSH KEN  2001   NORDSETH ORDELL (NORDY) 2009
MARSH SPENCER L.  2006   PAINE CHARLES L.(CHUCK)  2009
MARSHALL GEN. W. FISKE  1983   SCHROEDER EUGENE W.  2009
MARTIN III DANNER 2018   SEVERSON CHARLES G. (CHUCK)  2009
MARTIN GEORGE  2002   SHAFER DONALD W.  2009
MARTIN GEORGE F. (SARGE) 2021   SHELTON TOM  2009
MARTIN PHILIP L. 2021   SIMMET RICHARD (DICK)  2009
MARTIN SAM  2000   SPEER KENNETH D.  2009
MARTIN WAYNE E.  1985   TAYLOR FRANK J.  2009
MARTIN SR. JOSEPH E. C. 2013   THOMPSON RICHARD A. (DICK)  2009
MARTIN* KARL R.  1942   WALLIN WILLIAM S. (JERRY)  2009
MARTZ PAUL R. 2015   BETTENDORF ROBERT J. 2010
MARX CHARLES E.  2019   BOYD DONALD C.  2010
MATHESON DONALD W. (MATT) 2011   BUCHANON ARLEN B. 2010
MATTA ROBERT M. (BOB) 2019   CAMALICK JOHN (JAY) 2010
MAUS JOHN R.  1987   DEAN FLOYD M.  2010
MAXWELL PETER N. 2020   DRZAL RICHARD (RICH) 2010
MAYBERRY JACK A. 2012   EICHLER LARRY 2010
MCALPIN JOHN E. 2019   FULLER ROBERT M.  2010
MCANINCH DOUGLAS L. 2014   GRIM JOHN F. 2010
MCARTHUR JOE  2001   HASELMAN GEORGE L.  2010
MCCALL JR. GARVICE D.  1998   HEEFNER KEITH D. 2010
MCCALLUM JR. HAYS S. 2014   JA ROBERT (BOB) 2010
MCCARY ELWOOD W.  1996   KEGEL STANLEY H. 2010
MCCLELLAN ROBERT T. 2015   KURTZAHN ALVIN J.   2010
MCCLURE* ROBERT E.  1984   LANDIS KENNETH 2010
McCRADY WILLIAM H.  2006   LARSON CARROLL (JEEP)  2010
MCCRAVEN DONALD L.  2002   LETCHWORTH JR. TROY 2010
MCDUFF JAMES R. 1987   LINDRUD ROBERT 2010
MCGINN* WILLIAM T.  1950   LUBRATOVICH MICHAEL D. 2010
MCGINNESS VERNER J.(RED)  1998   LUNDE EARL S. 2010
MCGLONE SAMUEL D. 2019   MACDONALD CALVIN (CAL) 2010
MCGRATH JOSEPH G.  1962   MADSEN ERLING  2010
MCGUGIN JR. DONALD N. 2015   MCLAUGHLIN E. D. (MAC) 2010
MCINTIRE CAROL J. 2011   MOORE WINSTON E. (WINK) 2010
MCKEE HARRY H.  1986   NICHOLS CHARLES (CHUCK)  2010
MCKEOWN JOSEPH  1984   PETERSON DALE C. 2010
MCLAIN JOHN B.  2000   PREVOST CLARENCE W. (CLANCY) 2010
MCLAIN JOHN T. 2009   ROSE ALAN L. 2010
MCLAUGHLIN E. D. (MAC) 2010   SWENSON CHESTER (CHET)  2010
MCLAUGHLIN JAMES L.  2012   TRAPP CREIGHTON (STRETCH) 2010
MCLAUGHLIN RONALD  1990   TURNER RICHARD S. 2010
MCLEAN MICHAEL E. 2020   WADDELL DOUGLAS 2010
MCMANUS THOMAS P.  2002   WULFF DOUGLAS O. 2010
MCMILLAN JAMES  2001   AVENT III BENJAMIN R. 2011
MCNOWN RUSSELL  1962   BEACH PAUL A.  2011
MCPHAIL CURTIS B.  1971   BENNETT KENNETH D.  2011
MCQUADE DWIGHT 2015   BLADE ROBERT S.  2011
MCQUAIN LESLIE C.  1982   BLAIS JOHN R. 2011
MECHSNER MICHAEL D. 2019   BUNTING MARK F. 2011
MEEKER TIMOTHY J. 2013   CECCOLI DOMINIC A. 2011
MEHRA FRED K.  2000   COOKE WILLIAM W.  2011
MELLOW ROBERT L. 2020   CRENSHAW KENT R. 2011
MENSING A. ROBERT  1943   DITTMER ROBERT J. 2011
MERRICK DALE L.  1988   DUPREE JOHN M.  2011
METELAK ALVIN J.   2001   DURGAN C. I. (IRV) 2011
MICHEL CHARLES   2009   FRENCH HERB 2011
MIDDAGH* EDWIN H. 1929   GREEN WILLIAM E. 2011
MIDTHUN NORMAN E. (NORM) 2021   HAEN THOMAS J. 2011
MIELKE BOB  2007   HAINES MERLE D. 2011
MIHOLOVICH TED  2007   HANSEN JOHN L. 2011
MILLEGAN JAMES P. (PAT) 2014   HOLLAND JR. JOHN C. (JACK)  2011
MILLER BILL  1997   HOWARD WALTER H. (WALT) 2011
MILLER DAVID A. 2002   JENSEN BRYAN 2011
MILLER DONALD A. 2015   KIRKPATRICK ALLEN 2011
MILLER ROBERT P.   1989   KOEHN SR. RAY P. 2011
MILLER ROGER H. 2016   LANE DOUGLAS C. 2011
MILLER* GEORGE D.  1945   LYNN ROBERT E.  2011
MILLS GEORGE  2003   MALLORY III THEODORE T. (TED) 2011
MILLS* JOSEPH C.  1960   MATHESON DONALD W. (MATT) 2011
MILLS WALTER H. (WALT) III 2017   MCINTIRE CAROL J. 2011
MILNER LLOYD  2003   MOORE JAMES B. 2011
MITCHELL WALTER D. 1971   NORTHCOTT JACK D. 2011
MITCHELL WILLIAM R. (ROD) 1999   O'BRIEN THOMOND D. 2011
MOELLER KELVIN  2008   O'NEAL JAY W. 2011
MOE, JR MAURICE O. 2018   O'REILLY JAMES R. 2011
MOEN KENNETH E. 2014   PARTRIDGE ARTHUR W.  2011
MOERGELI DONALD F. (DON) 2018   REED SYL 2011
MOLINARD JOSEPH M. 2020   ROBERTS WILLIAM P. 2011
MONDUS, JR. ALBERT V. 2019   ROE TIMOTHY K. (TK) 2011
MONROE* DAVID M.  1973   SAMEIT DOUGLAS 2011
MONTGOMERY GEORGE  1997   SORUM WILLIS J. 2011
MOONEY JOSEPH P.  1996   SPRADLING WILLIAM O. (RUSTY) 2011
MOORE CLARENCE R. 2020   STAHL EDWARD J. 2011
MOORE DALE N.  1976   STELLNER JERRY L. 2011
MOORE GORDON J.  1980   STOMBERG KENNETH J.  2011
MOORE JAMES B. 2011   TERRY KEN R. 2011
MOORE JAMES R.  1993   TOBIASON WILLIAM 2011
MOORE KERRY F. 2004   WHITE WILLIAM O. (BILL) 2011
MOORE WINSTON E. (WINK) 2010   BALIN HAROLD E. (HAL) 2012
MORELL PAUL A.  2012   BELDT ROGER J. 2012
MORGAN WILBUR E.  1992   BELLINO CHRISTOPHER M. (MARC) 2012
MORPHEW ALAN D. 2018   BLUDORN GREGORY A. 2012
MORPHEW ROGERT H.  1965   BREWER WILLIAM D.  2012
MORRELL STEPHAN A. 1996   BROOKS JAY S. 2012
MORRISON LARRY W. 2018   BROWN EDWARD J. 2012
MORRISON THEDORE G. (TED) 2020   CARR JR. JULIAN S. (WOODY) 2012
MORTENSEN LANCE 1997   CHRISTMAN JAN M. (JACK) 2012
MORTENSEN WESLEY (WES)  2009   COLE CYRUS J. (CY) 2012
MORTON JR. MILTON D. 2012   COX RICHARD A. 2012
MOSER JAMES R. 2014   DAMIANI LOUIS (LOU)  2012
MOSS JAMES S. 2013   HACKENBERG ROBERT R. (BOB) 2012
MOYLAN DANIEL E. 2020   HAGAR TEMPLE C. (TEM) 2012
MULDOON HARRY C.  2000   HALL CARLTON H. C. 2012
MULLALY LAWRENCE A. (LARRY) 2014   HARRON MICHAEL O. 2012
MULLEN JAMES V.  1980   HEINRICH JOHN E. 2012
MURDOCK RONALD W. 2021   HENDRICKSON JR. DELMAR G. 2012
MURPHY JOHN W.  1972   HOLMES STEPHEN E. 2012
MURPHY PAUL E. 2012   KISSLING JR. ROBERT G.  2012
MUTO HERMAN P.  2001   KORTH SIMEON R.(SAM) 2012
NAATJES ROBERT W.  2005   KUIPER ALBERT L. (BERT) 2012
NADON J. DALE 2020   LANDOR DAVID G.  2012
NATHANSON ANDREW J. 2017   LARSH JEFFREY (SCOTT) 2012
NEDZA WALTER J. 2021   LARSON BRADLEY A. 2012
NEILSON DOUGLAS A.  1956   LUND MARVIN L. 2012
NELSON DONALD F.  2003   MAYBERRY JACK A. 2012
NELSON E. KEMER  1998   MCLAUGHLIN JAMES L.  2012
NELSON ELLIOT  2004   MORELL PAUL A.  2012
NELSON JAMES D. (JIM) 2021   MORTON JR. MILTON D. 2012
NELSON* RALPH  1963   MURPHY PAUL E. 2012
NEPSTAD ARCHIE  2001   NEUMANN JEROME B. (JERRY) 2012
NEUMAN SR. DANIEL F.  2007   OTTEN BYRON 2012
NEUMANN JEROME B. (JERRY) 2012   PERRIN JR. WILLIAM A.  2012
NEVELLE JR. JOHN A. 2015   REDETZKE KENNETH E. 2012
NEWELL BRADFORD A. (BRAD) 2017   ROSS DANIEL C. 2012
NICHOLS CHARLES (CHUCK)  2010   ROZANAS W. G. 2012
NICHOLS III JOHN W.  1999   SCHLADER RICHARD H. 2012
NICHOLS JR.* ROBERT G.  1981   SCHMIDT EUGENE J. (GENE) 2012
NIEDERER THOMAS R. (TOM) 2018   SERWAT HENRY J. (HANK) 2012
NIEHOUSE JR. RAY N.  1998   SEYD PHIL 2012
NIENDORFF WILLIAM W. (BILL)  2009   SNEDE JOHN I. 2012
NIVER ROEHNER A. (RAY) 2015   SOUTHWELL MICHAEL J. 2012
NORBY* RAYMOND B.  1939   STINSON ALFRED W. (AL) 2012
NORDLUND DONALD R. 2013   STURGILL MARK G. 2012
NORDSETH ORDELL (NORDY) 2009   SUTHERLAND LARRY 2012
NORGAARD KENNETH M.  1996   THOMAS GENE C. 2012
NORMAN KAY A. 2020   THORSON HAROLD E. (HAL) 2012
NORTH THOMAS H.  1969   WHITE ALVIN V. 2012
NORTHCOTT JACK D. 2011   WHITING E. K. 2012
NOVAK ALBERT  2003   WINDSOR DAVID E. 2012
NUNN ROBERT S.  1998   ALBERG CLARENCE R.  2013
NUNNALLY LEONARD I. 2019   ARDOYNO JOHN W. 2013
NYGREN* DONALD H.  1942   ARTHURS MICHAEL R. 2013
NYMAN VERNON R.  1964   BALKUS ANDREW V. 2013
O'BRIEN DENNIS C. (O.B.) 2018   BARBOSA JAMES A.  2013
O'BRIEN RICHARD B. 2007   BENTLEY GARY M. 2013
O'BRIEN THOMOND D. 2011   BUCKNER LAWRENCE M. (LARRY) 2013
OCHS JAMES G. 2014   CANTRELL RICHARD D. (DARRELL) 2013
O'CONNELL DENNIS  1998   CHATTERTON DALTON K. (DEL) 2013
OFFERLE RONALD K.  2003   CHILDRESS JR. GUY P. 2013
OHRBECK JOSEPH  1979   CONKLIN PETER G. 2013
O'KEEFFE ROBERT G.  2006   DERR THOMAS A. 2013
O'LAUGHLIN TIMOTHY J. (TIMO) 2019   DETWILER HARRY 2013
OLSEN* ALBERT F.  1963   DROEN DAVID 2013
OLSON ALLAN W.  1960   DUPREE BURTON L. 2013
OLSON LLOYD J. 2013   ENGEN HARVEY T. 2013
OLSON* KENNETH S.  1942   FINNESETH KEITH E. 2013
O'NEAL JAY W. 2011   FOSTER FRANK S. 2013
O'NEILL DICK  1987   GULBRANDSON STEPEN D. 2013
ONSTOT NEAL D.  2002   HAUGE DAG A. 2013
OPRIAN THOMAS  2001   HENDRICK JAMES (BILL) 2013
OPSAHL CLARENCE W. (NIPPY)  2005   HIBBS JAMES W. 2013
ORBECK RICHARD 2016   HOLLINS SAMUEL D. 2013
O'REILLY JAMES R. 2011   JOHNSON HERBERT J. (HERB) 2013
O'ROURKE JAMES R. (JIM)  2004   KEARNEY FRANCIS P. (PAT) 2013
OSOWSKI JOSEPH A.  1988   KELLEY TIMOTHY M. 2013
OTT MEL  2008   KILLEBREW SR. WILLIAM K. 2013
OTTEN BYRON 2012   KIMM JOSEPH E. (JOE) 2013
OVERBECK STEVEN R. 2015   KLEINSTEUBER JR. VICTOR W. (VIC) 2013
OWEN EDWARD L.  2019   LUND ROBERT N.  2013
OWEN LAWRENCE E. (LARRY) 2017   MACGREGOR JR. JOHN C. 2013
OWENS BUDDY 2021   MACNULTY WILLIAM D. (BILL) 2013
PAINE CHARLES L. (CHUCK)  2009   MARTIN SR. JOSEPH E. C. 2013
PALMER DALE M. 2008   MEEKER TIMOTHY J. 2013
PALMER JAMES S. 2017   MOSS JAMES S. 2013
PANSIER GARY L. 2020   NORDLUND DONALD R. 2013
PAQUE BERTRUM J. 1983   OLSON LLOYD J. 2013
PARKER W. M.  2000   PHILLIPS MILO N. (MIKE) 2013
PARKS STEVEN E. 2016   PIEPER JOHN A. 2013
PARMER NOLAN J. 2019   PONCELET FRANCIS J. 2013
PARRIS RICHARD  1991   POWERS DOUGLAS K. 2013
PARRY RICHARD A. (AL) 2015   SISCA RONALD R. 2013
PARTRIDGE ARTHUR W.  2011   SYVERSON JOHN O. 2013
PASELK ERICH N. (PINKY)  1968   THOMPSON CHRISTOPHER J. 2013
PATTON ROBERT W.  2004   THOMPSON III WILLIAM E. 2013
PAULSTON DON G.  2006   VOLK, JR. KENNETH R. 2013
PAYNE GEORGE M. 2019   WELLMAN II JAMES T. (DUTCH) 2013
PAYNE LEMUEL L.  1999   WHITFIELD DANIEL E. 2013
PECORA WILLIAM F.   1999   WILLIAMS FRED A.  2013
PENNERTZ DONALD W.  1996   WISE SR. BRIAN A 2013
PENNISTON LEE N. 2019   WOLTER GARY E. 2013
PERILLO THOMAS L. 2014   ZONLICK JAMES J. 2013
PERKINS* JAMES R.  1960   ZONNE EMIL C. 2013
PERRIN FRANK W. 2019   ADAMEK JR. EDWARD R. (ED) 2014
PERRIN JR. WILLIAM A.  2012   BALLARD SR. RICHARD (DICK)  2014
PERRY EARLE C.  2006   BARNARD WILLIAM A.  2014
PERRY TODD D. 2015   BECKER EDWARD M.  2014
PETERSON ARTHUR W.  2006   BOLLER STEPHEN E. 2014
PETERSON DALE C. 2010   BRANNON DENNIS C. 2014
PETERSON DAVID R. 2015   CAMP WAYNE L. 2014
PETERSON DWIGHT (PETE) 2015   CARMAN GERALD (KELLY) 2014
PETERSON JACK  1945   CASEY JOHN L. (JACK) 2014
PETERSON LUTHER  2006   CHAGARES WILLIAM (BILL)  2014
PETERSON SILAS C. 2016   CHRISTENSEN MELVIN L. 2014
PETERSON STEPHEN D. (PETE) 2005   CHRISTIAN THOMAS C. 2014
PETRY* ROBERT G.  1948   CIZEK LLOYD H. 2014
PFAFFINGER* JOHN J.  1952   COWDEN WILLIAM M. 2014
PFANNKUCH* VERNON W.  1945   DANEK RONALD F. 2014
PHELPS HUBBARD 2006   ERICKSON EDWARD L.  2014
PHILLIPS BERNARD 2016   GRAN GORDAN CARTER 2014
PHILLIPS GEORGE E.  2003   GRUMAN LOREN D. 2014
PHILLIPS MILO N. (MIKE) 2013   GUERRERO JR. JOHN J.  2014
PHILLIPS RICHARD C. 2020   HAMILTON PAUL A. 2014
PIEPER JOHN A. 2013   HAMLIN JACK F. 2014
PICKARD JOHN M.  2016   HANDY WILLIAM F.  2014
PIGEON L.A. (LARRY)  1995   HANSON RICHARD G. (RICK) 2014
PIKE RICHARD D.  1999   HOFF DUANE J. 2014
PIPER LINLEY F.  2004   JOHNSON ALLYN E. 2014
PISZCZEK WALTER J. (WALLY) 2020   KEHS ROBERT D. (BOB) 2014
PLEASANT ARNOLD R. (ARNIE) 2021   KELLER PAUL A.  2014
PLUE* WENDELL S.  1971   KIRSCH LOREN H. 2014
POEHLS ARTHUR J.  2005   KNAUF HARLAN G. 2014
POLHAMUS RICHARD M.  2021   KORUM WILLIS T. 2014
POLHAMUS ROBERT L.  1975   KROLL MAX G. 2014
POLHAMUS ROBERT M.  2014   LEMIEUX JR. JEROME A. 2014
POLVINO FRACIS J. (FRANK) 2015   LYBECK WAYNE A. 2014
POMEROY GOERGE E.  1998   MANGINO CHARLES (RON) 2014
POMPERMAYER PAUL R. 2018   MANNING WILLIAM H.  2014
PONCELET FRANCIS J. 2013   MARONEY JAMES L. (FANG) 2014
POPE DOUGLAS A. 2014   MCANINCH DOUGLAS L. 2014
POPE JERRY L. 2019   MCCALLUM JR. HAYS S. 2014
POPEWELL ALAN S. 2019   MILLEGAN JAMES P. (PAT) 2014
POPLIN GUY  2001   MOEN KENNETH E. 2014
POTTEN LARRY A. 2020   MOSER JAMES R. 2014
POTTER HAROLD B.  1943   MULLALY LAWRENCE A. (LARRY) 2014
POTTS NEIL E. 2015   PERILLO THOMAS L. 2014
POWERS DOUGLAS K. 2013   POLHAMUS ROBERT M.  2014
PREUSSER RICHARD M.  1997   POPE DOUGLAS A. 2014
PREVOST CLARENCE W. (CLANCY) 2010   ROOT ROBERT M.  2014
PRICE DONALD M. 2017   SCHIERMAN WESLEY D. (WES)  2014
PRICE GARY J. 2015   SMALLEY LAWRENCE H. (LARRY) 2014
PRICE LARRY E. 2003   SOLOMON GEORGE D. 2014
PRINE WALTER (WALLY)  2001   STEADMAN JR. ARTHUR J. (ART) 2014
PROEBSTLE* ROY  1944   STRINGER DANIEL B. 2014
PRUYN MURRAY J.  2003   THOMAS RICHARD M.  2014
QUAID JOHN J.  1982   TSCHIDA ROBERT J. 2014
QUAM BERT L.  2003   USHER JR. TROY C. 2014
QUINN JOE  1991   VAN ORT MATTHEW G. 2014
QUINN MARCUS  1962   WAGNER MARK A. 2014
RAE JAMES T. (JIMMY) 2006   WHITNEY JR. WELLS W. (SKIP) 2014
RALEY* ROBERT J. 1942   WILSON SR. CHARLES E.  2014
RALL DAVID G.  1983   WISEMAN FRED E. 2014
RAMSEY JR. MAX E. 2002   WONDERGEM THOMAS M.  2014
RANHEIM JAMES M.  1999   ALEXANDER ROBERT K. 2015
RASER RALPH W.  1999   ANDREWS JOHN D. 2015
RAY STEVEN A. 2017   BAKER GERALD L. (JERRY) 2015
REAVES WILMER (PAT) 2018   BALDWIN CLARK J. (JAY)  2015
REBER DARRELL D.  2005   BEAN JOHN R. (BOB) 2015
RECTOR CHARLES A. 1988   BERGMAN KENNETH E. 2015
REDESKE GARRETT L. (GARY) 2016   BULEY ROBERT G.  2015
REDETZKE KENNETH E. 2012   BYARS LARRY J. 2015
REDMOND M. JOHN  1974   CARLOCK VICTOR D. 2015
REED ELLIOT W. (AL)  1972   CHERRY JR. ROYAL W. 2015
REED SYL 2011   CLAWSON CHARLES W.  2015
REED RICHARD O. 2016   DEHMER VERN F. 2015
REGAL JAMES D. (JIM) 2005   EASTERBROOK THOMAS J. 2015
REILMAN DANIEL J. 2021   EGGERT GLENN E. 2015
REMBOLT DAVID  2007   EYE DOUGLAS L. 2015
REMPE WILLIAM J. (BILL) 2018   FISHER JR. FREDERICK W. 2015
RENDER RALPH J.  2003   FITZ-GERALD CHARLES A. (CHARLIE) 2015
RENDER* RAYMOND F.  1950   FURRER RICHARD 2015
REPLOEG DAVID 2016   GIEFER THOMAS S. 2015
REVOR HARVEY C.  1980   HADDON RICHARD D. 2015
REYES PAUL R. 2019   HOPKINS STEPHEN T. 2015
RHOADES JAMES H. 2015   JACOBSON RICHARD N. 2015
RICE CLARK K. (BUD)  1980   KELLEY THOMAS E. (TOM) 2015
RICE NORMAN A. (NA) 2016   KENNEDY JOHN W. (RED) 2015
RICHMOND WILLIAM F.  2001   KERN JOHN S. 2015
RICKMAN* LLOYD M.  1951   LATTERELL RICHARD L.  2015
RIDDICK III WILLIAM M. 2006   MARTZ PAUL R. 2015
RIDER DONALD H.  1966   MCCLELLAN ROBERT T. 2015
RIEL RONALD E. 2017   MCGUGIN JR. DONALD N. 2015
RISTAU WALTER L.  1974   MCQUADE DWIGHT 2015
RITCHIE BERTRAM F.  1996   MILLER DONALD A. 2015
RITCHIE CHADWICK B.  1971   NEVELLE JR. JOHN A. 2015
RITCHIE MARVIN B. 2015   NIVER ROEHNER A. (RAY) 2015
ROANE SAM H.  2003   OCHS JAMES G. 2015
ROARK DELWIN M. (MIKE) 2021   OVERBECK STEVEN R. 2015
ROBERTS WILLIAM P. 2011   PARRY RICHARD A. (AL) 2015
ROBERTSON DON H.  1973   PERRY TODD D. 2015
ROBERTSON JAMES D.  2002   PETERSON DAVID R. 2015
ROCKWELL JR. ROBERT N.  1997   PETERSON DWIGHT (PETE) 2015
ROE TIMOTHY K. (TK) 2011   POLVINO FRACIS J. (FRANK) 2015
ROESKE ARDEN C.  1990   POTTS NEIL E. 2015
ROGERS JOHN A.  1997   PRICE GARY J. 2015
ROHN, JR. RICHARD G. (RICK) 2016   RHOADES JAMES H. 2015
ROLAND KENNETH P. "PHIL"  1996   RITCHIE MARVIN B. 2015
ROONDY MELVIN C.  1989   ROZYCKI WALTER F. 2015
ROONOY MELVIN C.  1987   SCHROEDER ORVILLE S. (STEW) 2015
ROOT ROBERT M.  2014   SISSELL DWIGHT R. 2015
ROSE ALAN L. 2010   SKAGEN ROBERT D. 2015
ROSEMOND NILEY J. 2021   SMITH NOEL L. 2015
ROSS DANIEL C. 2012   SUHR RICHARD (DICK)  2015
ROTH DAVID J. 2017   SUNDE DEAN E.  2015
ROTH EVERETT L.  1998   SUTTON GARY L. 2015
ROTH WILLIAM F.  1986   VESKRNA FRANK J. 2015
ROUSCH* CHARLES W.  1932   WALDENSTROM HANS 2015
ROWLINGS ROBERT S.  2006   WHISENAND JOHN L. 2015
ROWORTH ALFRED F. 1996   WOODS GLENN (WILBUR) 2015
ROZANAS W. G. 2012   YOUNGGREN ROBERT H.  2015
ROZYCKI WALTER F. 2015   ALLEN JOHN J. (JACK) 2016
RUESCHENBERG HUGH B.  1991   ALLEN STEVEN M. 2016
RUNYAN EDGAR S.  1987   ALLRED MORRIS O. (MOOSE) 2016
RUONA GORDON S.  1968   BALLIET JOHN J. 2016
RUTHERFORD GERALD D.  1999   BICKLEY JAMES T. 2016
RYAN CHARLES W.  1955   BORDEN JAMES W. 2016
RYAN RICHARD E.  1986   BRADFORD WILLIAM B. 2016
SALISBURY F.J. (DOC)  1976   BRADLEY WILBERT (BRAD) 2016
SALISBURY* HENRY W.  1938   BROXON BARRY D. 2016
SALYARDS E.C. (BUD)  1992   BUCK, JR RAY M. 2016
SAMEIT DOUGLAS 2011   BYERS WILLIAM H.  2016
SANDSTROM GEORGE L.  2016   CARROTHERS, JR. WILLIAM G. 2016
SATTERFIELD JOHN B.  2000   CHADWICK DONALD J.  2016
SAUL TERRY R. 2017   DONOVAN RICHARD (RICK) 2016
SAWYER DAVID E.  2008   DUDLEY, JR EDWIN L. (DUSTY) 2016
SAXON WILLIAM S.  1999   EKLUND CHESTER 2016
SCHACHT ELMER P. (PHIL)  2008   ELLSWORTH FRED C. 2016
SCHAFRANKA ROBERT V.  2004   FOSTER GRAMER D. 2016
SCHEIDEL JOHN P. 2021   FREY DETLEF M. 2016
SCHENDEL DALE W.  2008   GEIGER PAUL A. 2016
SCHIELDS JOHN E.  1943   GREATTI III GINO (GENE) 2016
SCHIERMAN WESLEY D. (WES)  2014   HALVERSON WILLIAM W. 2016
SCHLADER RICHARD H. 2012   HAMPTON WILLIAM J. 2016
SCHLOUGH, JR. WELSEY E. (LEE) 2019   HENTUSH, SR. WILLIAM J. 2016
SCHMIDT EUGENE J. (GENE) 2012   HILL JESSE D. 2016
SCHNEIDER THOMAS J.  2006   JOHNSON ROBERT R. (BOB) (RR) 2016
SCHOLL JONH F. 2018   JOHNSTON GEORGE H. 2016
SCHOONMAKER COREY K. 2021   JONAS JAN T. 2016
SCHRICKER JOHN B. (JACK) 2020   LANDGREN JAMES 2016
SCHRIEVER BERHARD A. 2005   LONGSON WESTON J. (WOODY) 2016
SCHROEDER EUGENE W.  2009   LOWENTHAL ROBERT (BOB) 2016
SCHROEDER LOWELL J. 2017   MANUSSIER JOSEPH V. (VIC) 2016
SCHROEDER ORVILLE D.  1990   MILLER ROGER H. 2016
SCHROEDER ORVILLE S. (STEW) 2015   ORBECK RICHARD 2016
SCHULBERG DONALD W.  1992   PARKS STEVEN E. 2016
SCHULTZ CARLTON A.  1972   PETERSON SILAS C. 2016
SCHULTZ W. WARREN  1974   PHILLIPS BERNARD 2016
SCHULTZE BARRETT R.  2002   PICKARD JOHN M.  2016
SCHWARTZ EUGENE (GENE)  2008   REDESKE GARRETT L. (GARY) 2016
SCOTT R. B. (SCOTTY)  1989   REED RICHARD O. 2016
SCOTT ROBERT L.   1989   REPLOEG DAVID 2016
SCOTT WILLIAM A.  2001   RICE NORMAN A. (NA) 2016
SCOTT JR. JOHN R.  1969   ROHN, JR. RICHARD G. (RICK) 2016
SEATON GERALD R. 2017   SANDSTROM GEORGE L.  2016
SEEWALD RICHARD T. (RICK) 2005   SMITH R. BLAIR 2016
SEGULIA WAYNE M. 2019   SMITH RICHARD E.  2016
SERWAT HENRY J. (HANK) 2012   SMITH STANTON M. (STAN) 2016
SEVERSON CHARLES G. (CHUCK)  2009   STAHLKE JAMES (JIM) 2016
SEVERSON RAYMOND M.  2004   STEVENSON GEORGE E. 2016
SEVIC OTTO  1973   SUTILA JOSEPH M. (JOE) 2016
SEYD PHIL 2012   SUTTER HOMER F. (RED) 2016
SEYFERT NORM C.  2003   TAUCHEN DAVID G.  2016
SHAFER DONALD W.  2009   THRALL A. LYLE 2016
SHANK* EUGENE S. 1942   TWITO WAYNE L. 2016
SHAW ROBERT D.  2008   WEST, SR GARY L. 2016
SHAW WILLIAM H.  1984   WIECHMANN THOMAS 2016
SHELTON TOM  2009   WILSON STEPHEN B. 2016
SHIPLEY RALPH D.  1985   WOODS GAVIN D. 2016
SHORT WILLIAM F. (KELLY)  1996   ALLEN KENNETH R. 2017
SHOTWELL ROBERT H.  2004   AMEND ROBERT J. 2017
SHOWERS HOWARD L.  1979   ANDERSON DIXON JOHN 2017
SIBINSKI VICTOR H.  2004   ARNOLD WILLIAM H. (BILL) 2017
SIELK ROBERT H.  2008   AVENSON WARREN (AVIE) 2017
SIEM WARREN W.  2004   BARSTAD DAVID D. 2017
SILAS KENNETH L. 2021   BLEVINS GARY A. 2017
SIMMET RICHARD (DICK)  2009   BRADSHAW WINTHROP L. (LEE) 2017
SIMMONS CARL R. 2021   BURTON DENIS W. (DENNY) 2017
SIMONSON RICHARD E.  2021   CARSTENSEN BOB S. 2017
SIMPSON LAIRD E.  1975   CHILES HENRY F. 2017
SINNER DANIEL L. 2019   CHRISTENSEN DAYTON C. 2017
SISCA RONALD R. 2013   COX, SR. ROBERT D. 2017
SISLER ALBERT M. (BERT) 2020   CROMER ROBERT B. 2017
SISSELL DWIGHT R. 2015   DANIELSON ANDREW W. 2017
SKAGEN ROBERT D. 2015   DAVIS CLAIR A. 2017
SKIRM HARRY E. 2019   DOODY GORDON, J. 2017
SLAUGHTER WILLIAM E. (RED)  1998   DORCAS, SR. LEONARD E. 2017
SLIWINSKI WALTER  1984   EATON BRUCE P. 2017
SMALLEY LAWRENCE H. (LARRY) 2014   GILLIAND JERRY H. 2017
SMITH C. L. "LES"  1996   HABERERN ROGER W. 2017
SMITH* CHADWICK B.  1931   HELFRICH WILLIAM E. 2017
SMITH ELBERT B. 2004   HIGHTOWER JOHN L. 2017
SMITH GEORGE R.  1987   KELLY STEPHEN M. 2017
SMITH NOEL L. 2015   LEA WILLIAM J. 2017
SMITH R. BLAIR 2016   LEATHAM DONALD R. 2017
SMITH RICHARD E.  2016   LUNDVALL DONALD A. 2017
SMITH ROBERT (LEE)  1989   MILLS WALTER H. (WALT) III 2017
SMITH STANTON M. (STAN) 2016   NATHANSON ANDREW J. 2017
SMITH STEVEN T.  2000   NEWELL BRADFORD A. (BRAD) 2017
SMITH STUART 2020   OWEN LAWRENCE E. (LARRY) 2017
SMITH THEODORE D. (DEAN) 2020   PALMER JAMES S. 2017
SMITH VERN G. 2005   PRICE DONALD M. 2017
SNEDE JOHN I. 2012   RAY STEVEN A. 2017
SNIDER DARRYL T. 2007   RIEL RONALD E. 2017
SNYDER DONALD C.  1996   ROTH DAVID J. 2017
SODERLIND PAUL A.  2000   SAUL TERRY R. 2017
SOHN RANDALL L. 2020   SCHROEDER LOWELL J. 2017
SOLOMON GEORGE D. 2014   SEATON GERALD R. 2017
SOLOMON GEORGE J.  1998   STAFFORD, JR. EDWIN M. 2017
SORENSEN PAUL  2003   STREET, JR. RUFUS W. 2017
SORKNESS RUSSELL K. 1982   SWANSON DENNIS E. 2017
SORUM WILLIS J. 2011   SWISHER ROBERT E.  2017
SORWEIDE DENNIS F. 1995   VACCARO VINCENT G. 2017
SOUTHWELL MICHAEL J. 2012   VINSANT PETER E. 2017
SPARBOE JERRY H.  1942   VORGIAS DAVID R. 2017
SPARKMAN ROBERT C.  1987   WAINRIGHT JAMES E.  2017
SPEER KENNETH D.  2009   WEXLER SCOTT J. 2017
SPELTZ EDWARD H.  2003   WYLES PAUL D. 2017
SPENCER EARLE E.  2003   YOUNG CHARLES G. (CHARLIE) 2017
SPENCER JOHN H.  2002   ADAMS RANDALL W. 2018
SPETH LOUISE P.  2004   AGENBROAD SCOTT L. 2018
SPLETTSTOESER MARK H.  2005   ANDREWS ROBERT J. 2018
SPRADLING WILLIAM O. (RUSTY) 2011   BATES AUSTIN B. 2018
SPROAT JAMES K. 1997   BATES JAMES N. (JIM) 2018
ST. JOHN GORDON L.  2003   BEHM DOUGLAS E. 2018
STACY CHUCK  2007   BINGHAM J. LAWRENCE (LARRY) 2018
STAFFORD, JR. EDWIN M. 2017   BLUME RICHARD E.  2018
STAFFORD LOWELL L. 2019   BOWLEN RONALD T. 2018
STAHEL ALWIN J. (BUD)  1991   BUCKLIN CHARLES E.  2018
STAHL EDWARD J. 2011   BUCKS GEORGE W. 2018
STAHLKE JAMES (JIM) 2016   BURTON DONALD W. (BO) 2018
STALLINGS THORNE  2002   CALVERT ARNOLD C. (ARNIE) 2018
STAMP CHARLES E.  1998   CAMM HARRY L. 2018
STARRY MAX A.  2003   CARLSON JOHN C. 2018
STAUDT FREDERICK G.  1984   CARSON EDWIN L. (KELLY) 2018
STEADMAN JR. ARTHUR J. (ART) 2014   CHARBONNEAU ROGER L.  2018
STEIN EARL R. (WHITEY)  1963   CUMMINGS ROBERT W.  2018
STELLNER JERRY L. 2011   DEBOLT DONALD F. (DON) 2018
STEVENSON GEORGE E. 2016   DEE LEO R. (DICK) 2018
STEWART JOHN (JACK)  2006   DUMMER THOMAS M.  2018
STEWART JOHN R.  2002   DUXBURY MARK 2018
STEWART JOHN R.  2003   ELSTAD LIEF A. 2018
STICKEL* JEHU J.  1948   FELLENGER WILLIAM C. 2018
STINSON ALFRED W. (AL) 2012   FUSS II THEODORE L. (TED) 2018
STOMBERG KENNETH J.  2011   GABBARD GARY G. 2018
STONE GEORGE A.  1984   GILBERT BRIAN W. 2018
STONE ROBERT O.  1991   GREENO DEAN E.  2018
STORK NATHAN L. 2006   HARVESON LAUREN C. 2018
STRAITH WILLIAM  1947   HENDERSON RONALD K. (KEITH) 2018
STRASSER WILLIAM R.  1970   HOCKBRUNN, JR WILLIAM F.  2018
STRAWTHER RICHARD (Dick)  1995   HOFFMAN HARROLD L. 2018
STREET, JR. RUFUS W. 2017   HUTTEBALL GARY R. 2018
STRINGER DANIEL B. 2014   IRGENS RICHARD M.  2018
STRONG LYLE H.  1972   IRLBECK THOMAS H. 2018
STRONG WILLIS H.  1961   IRWIN JAMES (RON) 2018
STURGILL MARK G. 2012   JAMES BARRY W. 2018
SUHR RICHARD (DICK)  2015   JONES JAMES R. 2018
SULLIVAN JOHN L. 2018   LIESCH DALE R. 2018
SULLIVAN JOHN T. 2006   LIPSCOMB T. FRED 2018
SUNDE DEAN E.  2015   LUCAS WILLIAM C. 2018
SURBRIDGE JACK  2004   LUDINGTON JOHN S. 2018
SURRATT JAMES A.  2004   MANOCCHIO JOHN 2018
SUTHERLAND LARRY 2012   MARCHUK LOUIS H. (LOU)  2018
SUTILA JOSEPH M. (JOE) 2016   MARLATT ROGER L.  2018
SUTTER HOMER F. (RED) 2016   MARTIN III DANNER 2018
SUTTON GARY L. 2015   MOE, JR MAURICE O. 2018
SWANSON DENNIS E. 2017   MOERGELI DONALD F. (DON) 2018
SWANSON MELVILLE E.  1959   MORPHEW ALAN D. 2018
SWANSON PAUL  1994   MORRISON LARRY W. 2018
SWANSON ROBERT C.  1991   NIEDERER THOMAS R. (TOM) 2018
SWENSON CHARLES A. (CHUCK) 2021   O'BRIEN DENNIS C. (O.B.) 2018
SWENSON CHESTER (CHET)  2010   POMPERMAYER PAUL R. 2018
SWISHER ROBERT E.  2017   REAVES WILMER (PAT) 2018
SYLVES KEVIN R.  1999   REMPE WILLIAM J. (BILL) 2018
SYVERSON JOHN O. 2013   SCHOLL JONH F. 2018
SZKARLAT STANLEY J. 2005   SULLIVAN JOHN L. 2018
TABRUM GERALD  2001   TAYLOR JAMES T. 2018
TADDIKEN* GERARD A.  1976   THOMAS EDWARD M. (ED) 2018
TARRANT PAUL  1998   WHITE WILLIAM B. 2018
TAUCHEN DAVID G.  2016   WICK HAL G. 2018
TAYLOR BILL F.  2005   ANDERSON BERTON L. 2019
TAYLOR FRANK J.  2009   ASPEN BENJAMIN K. 2019
TAYLOR JAMES T. 2018   BAILEY DEAN L. 2019
TAYLOR LAVERNE R. (JACK)  1984   BEST JOSEPH N. (NED) 2019
TAYLOR MILLARD W.  2003   BESTUL JAMES A.  2019
TAYLOR VICTOR W.  1943   BRADFORD RICHARD C. 2019
TEASLEY ALLEN L. (AL) 2019   BREAK ROGER D. 2019
TERRY KEN R. 2011   BROWN ROBERT G.  2019
TESSMER OTTO E. (EV) 2020   BUTLER MICHAEL R. 2019
THEODORSON JR. FLOYD B.  2002   CAMPBELL PETER F. 2019
THEUER ROBERT E.  2004   CLARK DON E. 2019
THOMAS ALBERT V. 1982   COLMER PHILIP H. 2019
THOMAS EDWARD M. (ED) 2018   CRITCH WILLIAM H. (BILL) 2019
THOMAS GENE C. 2012   CUMMINGS MICHAEL A. 2019
THOMAS RICHARD M.  2014   DAHL RAYMOND L.  2019
THOMAS RONALD G.  2005   DAVIS ALBERT M. 2019
THOMPSON ALAN H.  2004   DOCKEN THOMAS L.  2019
THOMPSON CHRISTOPHER J. 2013   FALENCZYKOWSKI RICHARD C. 2019
THOMPSON DARREL DEAN  1998   FOSTER MICHAEL S. (POD) 2019
THOMPSON HAROLD G. (GERRY)  1970   FUSSELL LARRY W. 2019
THOMPSON NEALON W.  1955   GILLIES GEORGE G. 2019
THOMPSON RICHARD A. (DICK)  2009   GRIFFIN MITCHELL M. 2019
THOMPSON III WILLIAM E. 2013   GRONNING RICHARD H. 2019
THOMPSON SR. JOHN S.  1993   GROTH, JR. GEORGE W. 2019
THORSON CLIFFORD E.  1996   GUM WILLIAM S. 2019
THORSON HAROLD E. (HAL) 2012   GUTMANN JAMES F. 2019
THRALL A. LYLE 2016   HAGERDORN WILLIAM H. 2019
THRUSH DAVID PAUL  1999   HAUFF RICHARD A. (DICK)  2019
TINKER TOMMY A. 2021   HESSE, JR. CARL J. 2019
TIRRELL PAX  1980   HICKS JOHN F. 2019
TOBIASON WILLIAM 2011   HONG JOHN 2019
TOMBS STANLEY A.  2005   ISAACSON WILLIAM D. (IKE) 2019
TORPEY CLAFLIN (JAKE)  1982   JONES BURTON B. 2019
TOWLE JAMES F. 1989   KEENER DON A. 2019
TRAPP CREIGHTON (STRETCH) 2010   KIEDROWSKIE JAMES E.  2019
TRELSTAD SIGUARD J. (JOHN) 2021   KLEMENS THOMAS D. 2019
TREMBLAY DOUGLAS S. 2019   KOEHN DENNIS L. 2019
TRIBE RICHARD  2002   LIPMAN LEONARD D. 2019
TRUEX ROBERT  2001   MARCINEK JERRY V. 2019
TSCHIDA ROBERT J. 2014   MARX CHARLES E.  2019
TURNER RICHARD S. 2010   MATTA ROBERT M. (BOB) 2019
TURNQUIST LEONARD  2004   MCALPIN JOHN E. 2019
TUTWILER JR. M. N.  2002   MCGLONE SAMUEL D. 2019
TWITO WAYNE L. 2016   MECHSNER MICHAEL D. 2019
UDD ELMER 2021   MONDUS, JR. ALBERT V. 2019
UELTSCHI BEN  1982   NUNNALLY LEONARD I. 2019
UNDIS WILLIAM JOHN  1997   PAYNE GEORGE M. 2019
UPHAM HARRY G.  2003   PENNISTON LEE N. 2019
USHER JR. TROY C. 2014   PERRIN FRANK W. 2019
VACCARO VINCENT G. 2017   O'LAUGHLIN TIMOTHY J. (TIMO) 2019
VAN CLEEF* JAMES G.  1948   OWEN EDWARD L.  2019
VAN GEMEREN NIELS W. 2005   PARMER NOLAN J. 2019
VAN ORT MATTHEW G. 2014   POPE JERRY L. 2019
VAN ROO RICHARD E.  2003   POPEWELL ALAN S. 2019
VAN WAGENEN WALTER G.  1995   REYES PAUL R. 2019
VANDENBIESEN JAMES  2001   SCHLOUGH, JR. WELSEY E. (LEE) 2019
VANDERBUSH* RAYMOND E.  1943   SEGULIA WAYNE M. 2019
VEENSTRA* BOB  1999   SINNER DANIEL L. 2019
VENABLES CHARLES R.  1993   SKIRM HARRY E. 2019
VESKRNA FRANK J. 2015   STAFFORD LOWELL L. 2019
VICKROY TODD l. 1998   TEASLEY ALLEN L. (AL) 2019
VIDRIH WILLIAM A.  2019   TREMBLAY DOUGLAS S. 2019
VIEBROCK CLINTON C. (CLINT) 2021   VIDRIH WILLIAM A.  2019
VIERTEL HAROLD LEE  1998   VOPAL GARY L. 2019
VIMR DONALD J.  2008   WELKER RAYMOND D. (RAY) 2019
VINSANT PETER E. 2017   WINN GENE 2019
VOLK, JR. KENNETH R. 2013   WHITE KENNETH R. 2019
VOLKEL JACK  1995   WILHELMSON RONALD L. 2019
VOPAL GARY L. 2019   ALBERTSON ROGER D. 2020
VORGIAS DAVID R. 2017   ADAMS, JR. THOMAS H. (TOMMY) 2020
WADDELL DOUGLAS 2010   BAERTSCH PAUL L. JR. 2020
WAGNER LESTER E.  1980   BALDWIN ANTHONY J. (TONY) 2020
WAGNER MARK A. 2014   BLAIR GEORGE T 2020
WAINRIGHT JAMES E.  2017   BOOS THOMAS G. 2020
WAKEFIELD PHILLIP M.  1998   BUNKER HENRY T. (TERRY) 2020
WALDENSTROM HANS 2015   BUSH JOHN L. 2020
WALDOCH DANIEL V.  2004   DAVIS CRAIG M. 2020
WALKER ARTHUR E.  1993   DICKSON ROBERT W.  2020
WALL JOHN A.  2006   ENDE DALE A. 2020
WALLACE W. F.  1997   FENANDEZ GABRIEL (JIM) 2020
WALLACE WILLIAM F.  1998   FISCHER, JR. EDGAR F. 2020
WALLIN WILLIAM S. (JERRY)  2009   GEYERMAN RICHARD R. 2020
WALLOVER ROBERT S.  1991   GILBERTSON RONALD R. (BUZZ) 2020
WARNS RONALD E.  2002   GLENN GENE L. 2020
WATTS PHILLI C. 1998   GONTAREK CRAIG E. 2020
WEADICK FRANCIS R.  1966   HARRISON DOUGLAS E. 2020
WEBB MARVIN  1983   HAZEN JOSEPH W. 2020
WEBER FREDERICK H. 2021   HEGSETH CARL.D.(DON) 2020
WEBER WALLACE W. 2021   HERMAN SIGWULF (SIG) 2020
WEIDMAN JAMES D. (DOUG) 2020   HITCHCOCK CLARENCE E. (GENE) 2020
WEIGEL ROBERT H.   1991   HUFFAKER CHARLES M. (CHARLIE) 2020
WELCH JR. WILLIAM D.  2006   KARTIC EDGAR A. 2020
WELDY GLENN A  2004   KELM KENNETH B. 2020
WELKER RAYMOND D. (RAY) 2019   KLESEZ JOHN F. 2020
WELLMAN II JAMES T. (DUTCH) 2013   KOLLITZ DAVID B. 2020
WENGER* DONALD R.   1963   KREIDEMAN CURT P. 2020
WEST JR* FREDERICK W.  1938   LINVILLE KENNETH D. (KENNY) 2020
WEST, SR GARY L. 2016   LOVERIDGE ROBERT T. 2020
WESTON RAYMOND L.  2005   MACKAY DONALD S. 2020
WEXLER SCOTT J. 2017   MAXWELL PETER N. 2020
WHARTON FRED  2001   MCLEAN MICHAEL E. 2020
WHEAT EDWIN J.  1966   MELLOW ROBERT L. 2020
WHEELOCK CHUCK  1998   MOLINARD JOSEPH M. 2020
WHISENAND JOHN L. 2015   MOORE CLARENCE R. 2020
WHITCOMB JR. RAYMOND B.  1997   MORRISON THEDORE G. (TED) 2020
WHITE ALVIN V. 2012   MOYLAN DANIEL E. 2020
WHITE HAROLD W.   1992   NADON J. DALE 2020
WHITE KENNETH R. 2019   NORMAN KAY A. 2020
WHITE WILLIAM B. 2018   PANSIER GARY L. 2020
WHITE WILLIAM O. (BILL) 2011   PHILLIPS RICHARD C. 2020
WHITFIELD DANIEL E. 2013   PISZCZEK WALTER J. (WALLY) 2020
WHITING E. K. 2012   POTTEN LARRY A. 2020
WHITNEY JR. WELLS W. (SKIP) 2014   SCHRICKER JOHN B. (JACK) 2020
WHITTEMORE* FREDERICK W.  1938   SISLER ALBERT M. (BERT) 2020
WICK HAL G. 2018   SMITH STUART 2020
WIECHMANN THOMAS 2016   SMITH THEODORE D. (DEAN) 2020
WIECHMANN* WALTER W.   1992   SOHN RANDALL L. 2020
WIEGAND JOSEPH J. 1988   TESSMER OTTO E. (EV) 2020
WIENCKE WALTER W.  1987   WEIDMAN JAMES D. (DOUG) 2020
WIGLEY WALLACE  1998   AMELSE LAWRENCE T. (LARRY) 2021
WILHELMSON RONALD L. 2019   ANDERSON WAYNE J. 2021
WILKERSON DONAVON  2001   BAKER DOUGLAS L. (DOUG) 2021
WILLIAMS DON  2001   BALL WILLIAM L. (BILL) 2021
WILLIAMS FRED A.  2013   BEGIN DAVID G.  2021
WILLIAMSON J. B.  2005   BROWN BILLY D. 2021
WILSON SR. CHARLES E.  2014   BROWN CHARLES V. 2021
WILSON GILMAN R. 2021   BROWN RICHARD M. 2021
WILSON STEPHEN B. 2016   BRYNDAL GERARD L. 2021
WINDSOR DAVID E. 2012   BURT BILLY B. 2021
WINN GENE 2019   BURTON GERALD N. (JERRY) 2021
WISE SR. BRIAN A 2013   CHAPMAN, JR. JOSEPH R. (JOE) 2021
WISEMAN FRED E. 2014   CHAVET, JR. FRANK A. (TONY) 2021
WITT JOHN L. W.   1985   COLGROVE MICHAEL E. (MICK) 2021
WITT PORTER M.  1946   DEITERMANN BERNHARD (BEN) 2021
WOLFE* VERNON F.  1950   DOLNY RAYMOND L. (RAY) 2021
WOLTER GARY E. 2013   HERMAN EDWARD J. (WOODY) 2021
WOLTER* FRED A.  1983   HOFSTETTER CRAIG W. 2021
WONDERGEM THOMAS M.  2014   HOLMES MILBURN J. (MEL) 2021
WOOD* ROSS W.   1973   JANKOWSKI LEONARD 2021
WOODBURY PETER M. 1997   JOHNSON PHILLIP E. 2021
WOODHEAD JR. JOHN F.  1991   KRAMER ROSS E. 2021
WOODS FRANK V.  1995   KULLMAN WILLIAM L. 2021
WOODS GAVIN D. 2016   MARTIN GEORGE F. (SARGE) 2021
WOODS GLENN (WILBUR) 2015   MARTIN PHILIP L. 2021
WOOTEN JOHN S.  1998   MIDTHUN NORMAN E. (NORM) 2021
WRIGHT C. LEE (SKELLY)  1985   MURDOCK RONALD W. 2021
WRIGHT CHUCK  2001   NEDZA WALTER J. 2021
WRIGHT MAXWELL M. 1977   NELSON JAMES D. (JIM) 2021
WRIGHT JR. CHARLES L.  2000   OWENS BUDDY 2021
WULFF DOUGLAS O. 2010   PLEASANT ARNOLD R. (ARNIE) 2021
WYLES PAUL D. 2017   POLHAMUS RICHARD M.  2021
YATES JOHN M.  2004   REILMAN DANIEL J. 2021
YATES OLIVER 1994   ROARK DELWIN M. (MIKE) 2021
YODER MORRIS L.  1967   ROSEMOND NILEY J. 2021
YONAKA CLARENCE R. (CLINK) 2004   SCHEIDEL JOHN P. 2021
YOSHIMURA ROY Y.  2005   SCHOONMAKER COREY K. 2021
YOUNG CHARLES G. (CHARLIE) 2017   SILAS KENNETH L. 2021
YOUNGGREN ROBERT H.  2015   SIMMONS CARL R. 2021
ZADRA* WALTER A. (JIM)  1974   SIMONSON RICHARD E.  2021
ZANETTE RALPH D.  2004   SWENSON CHARLES A. (CHUCK) 2021
ZEIDLHACK CURTIS  1986   TINKER TOMMY A. 2021
ZIMDARS EDGAR E.  2008   TRELSTAD SIGUARD J. (JOHN) 2021
ZIMMERLY FRED  2005   UDD ELMER 2021
ZINNER TED L.  1999   VIEBROCK CLINTON C. (CLINT) 2021
ZONLICK JAMES J. 2013   WEBER FREDERICK H. 2021
ZONNE EDMUND LYTTON  1980   WEBER WALLACE W. 2021
ZONNE EMIL C. 2013   WILSON GILMAN R. 2021